Aranżacja sypialni na poddaszu. Przytulna sypialnia – zdjęcia

2024-04-24 15:26

Aranżacja sypialni na poddaszu jest przytulna i ciekawa. W sypialni na poddaszu sprytnie wykorzystano drewniane podpory, które ładnie wpisują się w swojski charakter wnętrza. Zobacz zdjęcia sypialni na poddaszu.

Aranżacja sypialni na poddaszu utrzymana jest w odcieniach bieli, niebieskiego i ciemnej szarości. Barwy te ładnie komponują się z drewnianymi belkami i podporami, które odnowiono i wykorzystano jako naturalny element wystroju. Sypialnia na poddaszu jest widna, ponieważ w dachu wmontowano okno. Aranżacja sypialni przewidziała także duża i pojemną szafę wnękową. Jej drzwi z przydymionego szkła podwajają wnętrze sypialni i ładnie odbijają światło z okna naprzeciwko.

Artystyczna aranżacja sypialni na poddaszu

Drewniana podłoga, jednolita w całym mieszkaniu, optycznie powiększa wnętrze sypialni. Przytulna sypialnia na poddaszu ma klimat. W aranżacji sypialni ważną rolę odgrywają oryginalne ozdoby i dodatki wykonane własnoręcznie przez panią domu. W aranżacji sypialni znalazło się także miejsce na stół do pracy. To właśnie na nim powstają nietypowe ozdoby. Aranżacja sypialni na poddaszu, w której wykorzystano wcześniejszy plan z belkami i podporami, jest jasna i przytulna. Chłodne kolory dodatków i ścian ładnie komponują się z naturalną barwą drewna.