Aranżacja sypialni w lofcie: elegancka sypialnia z wanną

2013-03-26 15:56 Iwona Ławecka - Marczewska|Opracowanie: Redakcja

Aranżacja sypialni jest elegancka i minimalistyczna. Ciekawa tapeta za zagłówkiem ociepla wnętrze. W aranżacji sypialni zaplanowano także wannę, dlatego projekt stał się interesujący i nowatorski.

Aranżacja sypialni w lofcie jest elegancka i przytulna. Podłoga z ciemnych desek, jednolita na całej kondygnacji, nadaje wnętrzu przestronności. Sypialnia jest dobrze doświetlona dzięki dużemu oknu.

Aranżacja sypialni: ciekawe rozwiązania

Aranżacja sypialni w lofcie utrzymana jest w spokojnych kolorach natury. Dodatkowym, niebieskim akcentem kolorystycznym są szafki nocne przy łóżku, marki NAP. Lampki nocne pochodzą ze specjalnej linii firmy Foscarini stworzonej dla marki Diesel. Nad miejscem do spania pojawiła się oryginalny koncept: świecące do góry kinkiety zrobione z płyty kartonowo-gipsowej, pokryte tą samą tapetą marki Arte co cała ściana. Dzięki temu całkiem się z nią stapiają.

Loft: sypialnia z wanną

Poetyckie nostalgiczne obrazy z Latającej Galerii na ścianach sprzyjają wyciszeniu we wnętrzu sypialni. Prace bardzo dobrze wpisały się w klimat sypialni. Płótna oświetlane są przez lampy: firmy Aquaform (podłużna) i marki Foscarini (stojąca przy tryptyku). Wanna „Spoon” firmy Agape jest wymarzona do wylegiwania się. Na ścianie vis-à-vis niej niebawem ma zawisnąć telewizor, żeby w kąpieli można było oglądać ulubione programy. Przy wannie stojąca bateria marki Axor (Hansgrohe). Aranżacja sypialni w lofcie z wanną jest spójna i harmonijna, a stonowana kolorystyka sprzyja dobremu wypoczynkowi.