20 POMYSŁÓW na dodatki do sypialni NOWOŚCI

2014-08-22 17:56

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu - w końcu to w nim spędzamy jedną trzecią swojego życia. Dlatego aranżacja sypialni jest tak ważna. Oprócz mebli warto skupić się na dodatkach do sypialni, które pozwolą nam urządzić idealny pokój do odpoczynku! Zobaczcie 20 POMYSŁÓW na dodatki do sypialni!

Sypialnia jest jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu, dlatego tak istotna jest jej aranżacja. Pomieszczenie to powinno być urządzone nie tylko zgodnie z naszym gustem, ale i funkcjonalnie. Wygodny materac i szafa na ubrania to tylko część niezbędnego wyposażenia. Ważną rolę pełnią bowiem dodatki do sypialni - w końcu to one uzupełniają i nadają charakter każdemu wnętrzu. W przypadku sypialni dodatkowo mają ułatwiać nam odpoczynek.

Dodatki do sypialni: dodatki, które odmienią nasze wnętrze!

Sypialnia jest głównym miejscem odpoczynku i musi być urządzona w taki sposób, abyśmy mogli się w niej zrelaksować i nabrać sił na kolejny dzień. Polacy urządzają swoje sypialnie w bardzo zróżnicowany sposób: zaczynając od romantycznego, przez skandynawski i vintage, na stylu klasycznym kończąc. Decydując się na dodatki do sypialni musimy wziąć pod uwagę aranżację całego wnętrza i dopasować je do stylu, który dominuje we wnętrzu sypialni. Komody i stoliki nocne w kolorze naturalnego drewna oraz pościel z naturalnych tkanin - to elementy, które doskonale sprawdzą się we wnętrzu w stylu rustykalnym. Białe stoliki nocne, lampy z abażurami z motywem kwiatowym i baldachim nad łóżkiem to propozycje dodatków do sypialni w stylu romantycznym. Ciekawe inspiracje proponuje najnowszy katalog IKEA - oprócz gotowych aranżacji znajdziemy tam ogromy wybór dodatków do sypialni, pasujących to wnętrz w różnych stylistykach. Znajdziemy tam lampy na stoliki nocne, zestawy pościeli, ozdobne pudełka do przechowywania, dywany, zasłony i dekoracyjne poduszki. Zainspirujcie się naszą galerią, w której znajdziecie 20 POMYSŁÓW na dodatków do sypialni!