We wnętrzarskich trendach będzie królował bursztyn? York Wallcoverings pokazał kolor roku 2023

2022-11-14 12:47

Symbolem przyszłego roku, przynajmniej jeśli chodzi o wnętrza, będzie bursztyn? Tak twierdzi firma York Wallcoverings, która właśnie ten kolor ogłosiła Kolorem Roku 2023. Ten odcień symbolizuje pozytywną energię oraz poczucie komfortu.

Kolor Roku 2023 od York Wallcoverings
Autor: Materiały prasowe / York Wallcoverings

- Bursztyn to powstający z żywicy, organiczny kamień szlachetny. Często kojarzony jest z mocą pochłaniania negatywnej energii i w zamian uwalniania tej jasnej, pozytywnej i kojącej. Kiedy bursztyn łapie światło, zaczyna emanować energią i mocą - mówi w wywiadzie dla portalu House Beautiful Carol Miller, ekspert ds. trendów i kolorów w firmie York Wallcoverings.

Kolor roku 2023 - Bursztyn
Autor: Materiały prasowe / yorkwallcoverings.com

Bursztynowy kolor może być wykorzystany w pomieszczeniach na wiele sposobów. Za jego pomocą można stworzyć nie tylko odważne, ale również bardzo spokojne i naturalne wnętrza. Jeśli to on będzie grał pierwsze skrzypce, pozwoli uzyskać bogaty look, kojarzący się z miejscem ozdobionym obrazami starych mistrzów. Połączony z kolei z odważniejszymi i mocniejszymi odcieniami, stanie się ciepłą, neutralną barwą.

Kolor roku 2023 według York Wallcoverings
Autor: facebook.com/YorkWallcoverings

York Wallcoverings nie tylko zaprezentowało Kolor Roku 2023, ale również przedstawiło paletę trendów kolorystycznych na przyszły rok o nazwie “Elements”. Każda z barw czerpie inspirację z przyrody, np. miękka czerń nawiązuje do barwy węgla, a czerwono-różowy odcień do koralowców.

Paleta Barw według York Wallcoverings
Autor: facebook.com/YorkWallcoverings

Oprócz farby w kolorze bursztynu, firma wypuściła tapety, których ta barwa jest głównym (Chebronette), a niekiedy pobocznym elementem (Flower Pot i Sevilla). Niezależnie od tego, czy za pomocą tego koloru pokryjesz wszystkie ściany pokoju czy zaakcentujesz tylko jedną z nich, wprowadzisz do swojej przestrzeni ciepło i spokój.

Tapeta od York Wallcoverings nawiązująca do Bursztynu, Koloru Roku 2023
Autor: facebook.com/YorkWallcoverings

Przeczytaj również:

Źródło: www.housebeautiful.com
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE