Tak urządziła się Daria Ładocha. Kuchnia to zdecydowanie jej królestwo

2023-03-14 13:33

Daria Ładocha to blogerka kulinarna, zwyciężczyni programu “Agent - Gwiazdy” oraz prowadząca “Azja Express”. Prywatnie jest mamą dwóch córeczek, które często pojawiają się w jej mediach społecznościowych. Zaglądamy tam i przy okazji sprawdzamy, jak mieszka!

Daria Ładocha
Autor: instagram.com/darialadocha

Kuchnia i jadalnia Darii Ładochy

Szewc bez butów chodzi? Nie w tym przypadku! Jak przystało na autorkę książek kucharskich, kuchnia Darii Ładochy to jest królestwo. Jak ją urządziła? Poszła w klasykę: ściany pomalowane na delikatny szary kolor, białe meble oraz drewniane blaty, które są nowszym nabytkiem - zastąpiły stare  granitowe, szare blaty.

Kuchnia połączona jest z jadalnią, więc obok okna balkonowego ustawiono biały stylizowany stół o blacie w kolorze naturalnego drewna, który często pełni funkcję wyspy kuchennej, oraz białe krzesła. W części jadalnej zmieścił się nawet niewielki regał na książki książki kucharskie oraz niewielka biała komoda. 

Kobiecy salon

Salon Darii Ładochy jest bardzo delikatny i kobiecy. Białe stylizowane meble zestawiła z szarą kanapą i subtelnymi dekoracjami. Aby nie było zbyt mdło, Ładocha jasne kolory skontrastowała z ciemną podłogą.

Ściany zdobią liczne obrazy oraz lustra, które czynią tę przestrzeń jeszcze przytulniejszą. Długie, powłóczyste firanki w zestawieniu z szarymi ścianami przywodzą na myśl nieco styl francuski.

Balkon

Latem Daria Ładocha można iść posiedzieć w słońcu na swoim przytulnym balkonie. Na paletach zrobiono wygodną kanapę, którą przykryto kocem i położono na nią mnóstwo poduszek. Nieco intymności z kolei zapewnił bambusowy parawan, którym dookoła owinięto balustradę.

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE