Tak trzeba żyć! Małgosia Rozenek mieszka w domu Modesta Amaro i nie płaci za to ani grosza

2023-03-21 14:54

Małgorzata Rozenek-Majdan ponad rok temu wprowadziła się do luksusowej willi w Konstancinie-Jeziornej. Okazało się, że nieruchomość należy do Modesta Wojciecha Amaro. Do tej pory media donosiły, że Majdanowie wynajmują ją za 30 tys. zł miesięcznie, teraz okazało się, że nie płacą za to ani złotówki. Jak to możliwe?

Małgorzata Rozenek
Autor: instagram.com/m_rozenek

Do okazałej willi o powierzchni około 300 m kw. Majdanowie wprowadzili się w połowie 2022 r. Skrupulatnie relacjonowali przeprowadzkę i pokazywali, jak się urządzają w nowym domu i rozpakowują aż 200 kartonów, które przywieźli ze starego lokum.

Willę w Konstancinie zaprojektowała Agnieszka Amaro, która włożyła w to sporo serca. 

- Na pewnym etapie życia to była taka perełka i spełnienie wszystkich marzeń żony. Zresztą był to projekt błyskawiczny. Od momentu wbicia pierwszej łopaty, do momentu, kiedy weszliśmy do domu z dziećmi (...) [minęło] mniej niż 12 miesięcy. Żona jest niecierpliwa - powiedział Modest Amaro w wywiadzie dla Jastrząbpost.

Dom jednak został sprzedany prywatnemu inwestorowi, który obecnie wynajmuje nieruchomość, jak podawał Super Express, za 30 tys. zł miesięcznie. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana, dementując te rewelacje i produkując nowe.

Okazuje się, że Rozenek mieszka tam całkowicie za darmo, a dom użytkuje na zasadzie barteru. Można domniemywać, że dziennikarka i osobowość telewizyjna, którą tylko na Instagramie obserwuje 1,5 miliona osób, współpracuje z firmą, która opłaca jej najem tej nieruchomości w zamian np. za reklamę. 

- To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej" - podsumowała Rozenek w wywiadzie z Faktem. 

Przeczytaj również:

Źródła:

  • jastrzabpost.pl
  • fakt.pl
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE