Tak mieszka Qczaj. Kabina prysznicowa z widokiem na salon to nie jedyne zaskoczenie

2022-12-07 11:26

Daniel Qczaj to jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w naszym kraju. Oprócz sporej dawki humoru i motywacji, na Instagramie Qczaj dzieli się zdjęciami i filmikami z życia prywatnego. Dzięki nim fani mogą podejrzeć, jak ich idol urządził swoje warszawskie gniazdko. Jest modnie, przytulnie i bardzo stylowo.

qczaj
Autor: instagram.com/qczaj

Mieszkanie Qczaja

W warszawskim mieszkaniu Qczaja przeważa styl loftowy - dużo jest w nim czerwonej cegły, surowego drewna i czarnej stali. Mimo industrialnego charakteru wnętrz, gniazdko trenera jest przytulne i ciepłe. 

Część dzienna w mieszkaniu Qczaja składa się z jasnego salonu i aneksu kuchennego. W salonie trener urządził również strefę treningową z drabinką i hantlami.

W kuchni Qczaj postawił na minimalistyczną, szarą zabudowę. Szafki mają czarne uchwyty i delikatne frezowania, które podkreślają ich elegancki charakter. Ciekawym kontrastem do mebli jest czerwona cegła, która pokrywa ścianę nad blatem.

W kuchni nie zabrakło też sprzętów w stylowym czarnym kolorze, które podkreślają nowoczesny charakter wnętrz. 

Cegła pojawia się również w salonie - tutaj pokrywa całą ścianę telewizyjną, tworząc ciekawe tło dla ogromnego ekranu i wiszącej szafki RTV w czarnym kolorze. Nad telewizorem Qczaj umieścił motywacyjny neon "#inowytrwaj". 

Dość oryginalnym rozwiązaniem w mieszkaniu Qczaja jest prysznic. Przeszklona kabina w stylu industrialnym została wyeksponowana i umiejscowiona w części dziennej - biorąc prysznic, trenem może obserwować, co dzieje się w salonie i kuchni. 

Skoro prysznic to część salonu, gdzie w takim razie znajduje się reszta łazienki? Industrialna szafka łazienkowa z surowego drewna z umywalką i czarną baterią jest częścią... sypialni. 

W sypialni uwagę przykuwa szczególnie ściana w kolorze butelkowej zieleni oraz duże lustro w drewnianej ramie. Kojącą moc zieleni i surowego drewna wykorzystał Qczaj również w aranżacji łóżka. Zagłówek jest wykonany z dużego kawałka drewna, natomiast ścianę nad nim pokrywa tapeta z egzotycznymi liśćmi. 

Mieszkanie Qczaja jest stylowe i oryginalnie zaaranżowane. Mimo surowości industralnych elementów, wnętrza są przytulne i ciepłe. 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE