Jessica Alba pokazała swoje okazałe wnętrza. "Ten dom to nasza duma i radość"

2023-02-03 9:51

Dom Jessiki Alby i jej partnera znajduje się na Oak Pass Road w Los Angeles. Kiedy ich rodzina się powiększyła, zdecydowali się porzucić swoją starą willę i znaleźć coś większego. Sprzedali ją za 6 milionów dolarów, a swoje nowe gniazdko urządzili w stylu paryskiego apartamentu i rustykalnej chaty na francuskiej wsi.

Dom Jessiki Alby
Autor: instagram.com/jessicaalba, youtube.com/@Archdigest

Jessica Alba i Cash Warren poznali się w 2004 r. na planie “Fantastycznej Czwórki”. Razem doczekali się trójki dzieci. Kiedy w ostatni dzień 2017 r. na świecie pojawił się ich syn, zaczęli powoli rozglądać się za nowym, bardziej przestronnym domem. Marzył im się też większy ogród.

- Chcieliśmy mieć takie miejsce, w którym moglibyśmy obserwować, jak nasze dzieci bawią i dorastają - powiedziała w Alba w rozmowie z Architectural Digest.

Dom Jessiki Alby
Autor: youtube.com/@Archdigest

“To jest to!”

Para może powiedzieć, że miała niewiarygodne szczęście. Ominęły ich miesiące poszukiwań, bo swój wymarzony dom znaleźli już… pierwszego dnia! Chociaż oficjalnie jeszcze nie był wystawiony na sprzedaż, aktorka namówiła swojego pośrednika nieruchomości, aby pozwolił im go zobaczyć. 

- Weszłam i już po 20 minutach wiedziałam, że to jest dokładnie to, czego szukaliśmy, mimo że styl poprzednich właścicieli znacząco różnił się od naszego - dodała.

Dom Jessiki Alby
Autor: youtube.com/@Archdigest

Jaką estetykę preferowali? Matka Warrena mieszka w Prowansji, a z kolei tablica Alby na Pintereście jest wypełniona zdjęciami domów na francuskiej wsi i mieszkań w Paryżu. Ich dom zatem to styl francuski w mniej typowym wydaniu.

Dom Jesiki Alby
Autor: youtube.com/@Archdigest

Z drugiej strony bardzo podobał im się dom Ellen DeGeneres i Portii de Rossi w Beverly Hills, który parze pomógł urządzić zespół projektantów stworzony przez matkę i syna, Kathleen i Tommy'ego Clementsów. Alba zdecydowała się na współpracę właśnie z nimi.

- Jess jest bardzo zorganizowana i zdecydowana. Rzadko się waha. Nie szasta pieniędzmi na rzeczy których nie potrzebuje. To nie ten typ, że wydaje tylko, żeby wydawać - mówił Tommy o tej współpracy.

Dom Jessiki Alby
Autor: youtube.com/@Archdigest

W sumie remont domu trwał 1,5 roku. Całkowicie zmodyfikowano plan parteru, aby strefa rodzinna była bardziej przestrzenna. Salon otworzono na kuchnię, do której meble zresztą Jessica znalazła w internecie. Zburzono tylną ścianę domu i zastąpiono ją szkłem, aby przez cały dzień cieszyć się widokami.

Przeczytaj również:

Źródło: architecturaldigest.com

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE