Jak mieszka Marianna Schreiber? Nie spodziewalibyście się takich wnętrz po żonie ministra PISu

2023-03-10 11:50

O Mariannie Schreiber Polska usłyszała, kiedy ta wzięła udział w castingu do 10. edycji “Top Model” i przed kamerami wyznała, że jest żoną polityka PiSu, ministra Łukasza Schreibera. My dzisiaj zaglądamy do ich mieszkania. Jak się urządzili?

Marianna Schreiber
Autor: instagram.com/marysiaschreiber

Od udziału w programie TVNu Marianna szuka swojej drogi. Na swoim Instagramie, na którym zgromadziła prawie 36 tys. obserwujących, opisuje siebie jako aktywistkę, założycielkę partii Mam dość 2023 i pedagog. Prywatnie razem z Łukaszem Schreiberem wychowuje córeczkę Patrycję, jak wynika z jej mediów społecznościowych, na warszawskim Mokotowie.

Niedawno Schreiber wstąpiła do Wojska Polskiego, po tym jak na swoim stories opublikowała ankietę, w której zapytała, czy ma to zrobić, a internauci jednoznacznie wskazali, że to właśnie armia powinna być następnym krokiem w jej życiu. 

Jak mieszka Marianna Schreiber?

U Łukasza i Marianny Schreiberów próżno szukać luksusów. Urządzili się całkiem zwyczajnie. W ich niewielkim salonie, na laminowanych panelach stanął biały narożnik. To miejsce, gdzie cała rodzina wypoczywa, np. oglądając mecze. Okna wieczorami są zasłaniane szarymi zasłonami. 

Całą jedną ścianę salonu zabudowano biblioteczką, w której znajduje się imponująca liczba książek. Aby wygodnie się czytało, nieopodal stanął szary, rozkładany fotel, na którym można wyciągnąć nogi.

Na prostej, brązowej komodzie naprzeciwko niej stanął z kolei telewizor.

Biała kuchnia Marianny Schreiber

Marianna do swojej kuchni wybrała meble o prostych, białych frontach, które są podświetlane na… czerwono! Uzupełniła je beżowym backsplasehm oraz kamiennym blatem w kolorze piasku. Zamiast tradycyjnych płytek, na podłodze, podobnie jak w innych pomieszczeniach, ułożono panele.

Mieszkanie godne ministra?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE