Jak mieszka Lil Masti? Zawodniczka MMA może pochwalić się imponującym domem

2023-03-08 14:07

Lil Masti, a właściwie Aniela Bogusz, to youtuberka, influenserka oraz zawodniczka MMA, która nie ma problemu z dzieleniem się swoją nawet najbardziej intymną codziennością. Dzięki temu możemy chociażby zobaczyć w najdrobniejszych szczegółach, jak mieszka.

Lil Masti
Autor: instagram.com/lilmasti

Lil Masti jest właścicielką przestronnego domu. Na jego całej powierzchni, poza łazienkami i kuchnią ułożono piękną drewnianą podłogę w nietypowym kolorze. W salonie ustawiono duży, szary narożnik, a obok niego stanął prosty stolik na srebrnych, metalowych nogach i drewnianym blacie.

W salonie wydzielono również kącik, w którym zawodniczka MMA trzyma swoje trofea, które zdobyła podczas walk.

Salon Lil Masti
Autor: Youtube/@LilMasti

Kuchnia i jadalnia Lil Masti

Bezpośrednio z salonu przechodzi się do dużej, jasnej jadalni, którą Lil Masti nazywa również oranżerią. Praktycznie całe ściany zajmują okna, które ozdobiono beżowymi zasłonami.  Liczne, duże rośliny mają tam idealnie warunki by rosnąć jeszcze większe.  Naprzeciwko okien z kolei znalazło się nawet miejsce dla kominka!

Jadalnia Lil Masti
Autor: Youtube/@LilMasti

Salon jest w sprytny sposób połączony z kuchnią. Oba pomieszczenia łatwo oddzielić za pomocą wsuwanych w ścianę drzwi. Można zatem kuchnię całkowicie otworzyć na jadalnię, a kiedy to konieczne, zamknąć.

Kuchnia Lil Masti jest dosyć klasyczna. Białe szafki połączone z beżową ceramiką królują teraz  w polskich wnętrzach. W środku również znalazł się stół, jednak dużo mniejszy niż ten w salonie, a nad nim zawisła ciekawa, designerska lampa.

Kuchnia Lil Masti
Autor: Youtube/@LilMasti

Sypialnia i ogród Lil Masti

W sypialni influencerki znajduje się tylko to, co konieczne. Uwagę szczególnie zwraca obraz przedstawiający Lil oraz jej partnera wiszący nad jej beżowym łóżkiem. Bezpośrednio z tego pokoju można wyjść do ogrodu oraz na taras.

Na tarasie ustawiono meble ogrodowe, a niewielki ogród został zaaranżowany w prosty sposób. Niewielkie nasadzenia znalazły się w rogach ogrodu, resztą pokrywa zadbany trawniczek.

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE