Jak mieszka Kaja Paschalska? Na balkonie stworzyła zielony azyl

2023-03-21 11:12

Kaja Paschalska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia ze swojego codziennego życia. W ten sposób fani artystki mogą podejrzeć, jak ich idolka urządziła własne cztery kąty. W mieszkaniu Kai Paschalskiej jest jasno, przytulnie i nie brakuje stylowych dodatków. Zobaczcie sami!

kaja paschalska
Autor: instagram.com/kajapaschalska

Tak mieszka Kaja Paschalska

Kaja Paschalska mieszka na jednym z nowych osiedli w Warszawie. Mieszkanie aktorki jest przestronne i urządzone w nowoczesnym stylu. Dominują w nim biele, delikatne szarości i głębokie odcienie granatu. 

W niewielkim przedpokoju obok pojemnej szafy przesuwnej stanęła biała komoda z szufladami. Nie mogło tu zabraknąć również dużego lustra.

Obok białej komody Kaja Paschalska postawiła intrygujący i oryginalnie wyglądający mebel z okrągłym zegarem. Dolną część półek aktorka wypełniła po brzegi książkami. Naprzeciwko, zaraz przy wejściu do strefy dziennej swoje miejsce znalazły płyty cd ułożone jedna na drugiej, a wyżej - na ścianie piosenkarka zawiesiła stylowe obrazki. 

Salon z kuchnią

Część dzienna w mieszkaniu Kai Paschalskiej składa się z przestronnego salonu i kuchni. Między strefą wypoczynkową i kuchenną stoi prostokątny szklany stół na metalowych nogach. Do niego dosunięte są cztery krzesła w podobnym stylu - o metalowej ramie i szklanych siedziskach.

Salon i kuchnia Kai Paschalskiej są bardzo dobrze doświetlone - to zasługa okien panoramicznych, które nie tylko zapewniają codzienną dawkę światła dziennego, ale również optycznie powiększają wnętrze. 

Centralne miejsce salonie Kai Paschalskiej zajmuje granatowa kanapa o obłym kształcie, na której aktorka chętnie wypoczywa w towarzystwie ulubionej książki lub swojego czworonożnego pupila. Ponieważ podłoga w całej części dziennej pokryta jest jasnymi płytkami, o ciepło i komfort stóp w salonie dba grafitowy dywan.

Dobierając stolik kawowy oraz regały na książki do salonu, Kaja Paschalska postawiła na neutralną, uniwersalną biel. 

Biała jest również kuchnia. Zarówno górna, jak i dolna zabudowa kuchenna, a także blat roboczy oraz oddzielna wyspa, na której aktorka umieściła płytę grzewczą - są białe. Elementami przełamującymi minimalistyczną biel jest m.in. chromowana bateria, okrągły zlew czy podłużne zdjęcie przedstawiające Nowy Jork, które artystka umieściła na ścianie tuż nad blatem. O pozytywny klimat w kuchni dbają również dwie duże figurki pingwinów i kot Maneki-neko, czyli japoński symbol szczęścia.

Balkon wyłożony sztuczną trawą

Kaja Paschalska w ciepłe dni może wypoczywać również na balkonie. Aktorka urządziła tu iście relaksującą przestrzeń: zamiast zimnych płytek, miła w dotyku sztuczna trawa. Zamiast niewygodnych krzeseł - huśtawka wyłożona miękkimi poduszkami. Zamiast składzika z niepotrzebnymi rzeczami - doniczki z soczyście zielonymi roślinami.