Jak mieszka Kaja Paschalska? Na balkonie stworzyła zielony azyl

2023-03-21 11:12

Kaja Paschalska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia ze swojego codziennego życia. W ten sposób fani artystki mogą podejrzeć, jak ich idolka urządziła własne cztery kąty. W mieszkaniu Kai Paschalskiej jest jasno, przytulnie i nie brakuje stylowych dodatków. Zobaczcie sami!

kaja paschalska
Autor: instagram.com/kajapaschalska

Tak mieszka Kaja Paschalska

Kaja Paschalska mieszka na jednym z nowych osiedli w Warszawie. Mieszkanie aktorki jest przestronne i urządzone w nowoczesnym stylu. Dominują w nim biele, delikatne szarości i głębokie odcienie granatu. 

W niewielkim przedpokoju obok pojemnej szafy przesuwnej stanęła biała komoda z szufladami. Nie mogło tu zabraknąć również dużego lustra.

Obok białej komody Kaja Paschalska postawiła intrygujący i oryginalnie wyglądający mebel z okrągłym zegarem. Dolną część półek aktorka wypełniła po brzegi książkami. Naprzeciwko, zaraz przy wejściu do strefy dziennej swoje miejsce znalazły płyty cd ułożone jedna na drugiej, a wyżej - na ścianie piosenkarka zawiesiła stylowe obrazki. 

Salon z kuchnią

Część dzienna w mieszkaniu Kai Paschalskiej składa się z przestronnego salonu i kuchni. Między strefą wypoczynkową i kuchenną stoi prostokątny szklany stół na metalowych nogach. Do niego dosunięte są cztery krzesła w podobnym stylu - o metalowej ramie i szklanych siedziskach.

Salon i kuchnia Kai Paschalskiej są bardzo dobrze doświetlone - to zasługa okien panoramicznych, które nie tylko zapewniają codzienną dawkę światła dziennego, ale również optycznie powiększają wnętrze. 

Centralne miejsce salonie Kai Paschalskiej zajmuje granatowa kanapa o obłym kształcie, na której aktorka chętnie wypoczywa w towarzystwie ulubionej książki lub swojego czworonożnego pupila. Ponieważ podłoga w całej części dziennej pokryta jest jasnymi płytkami, o ciepło i komfort stóp w salonie dba grafitowy dywan.

Dobierając stolik kawowy oraz regały na książki do salonu, Kaja Paschalska postawiła na neutralną, uniwersalną biel. 

Biała jest również kuchnia. Zarówno górna, jak i dolna zabudowa kuchenna, a także blat roboczy oraz oddzielna wyspa, na której aktorka umieściła płytę grzewczą - są białe. Elementami przełamującymi minimalistyczną biel jest m.in. chromowana bateria, okrągły zlew czy podłużne zdjęcie przedstawiające Nowy Jork, które artystka umieściła na ścianie tuż nad blatem. O pozytywny klimat w kuchni dbają również dwie duże figurki pingwinów i kot Maneki-neko, czyli japoński symbol szczęścia.

Balkon wyłożony sztuczną trawą

Kaja Paschalska w ciepłe dni może wypoczywać również na balkonie. Aktorka urządziła tu iście relaksującą przestrzeń: zamiast zimnych płytek, miła w dotyku sztuczna trawa. Zamiast niewygodnych krzeseł - huśtawka wyłożona miękkimi poduszkami. Zamiast składzika z niepotrzebnymi rzeczami - doniczki z soczyście zielonymi roślinami. 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE