Elżbieta Romanowska została prowadzącą "Nasz nowy dom". Na Instagramie pokazała jak mieszka

2023-05-12 9:08

Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej "Nasz nowy dom". Aktorka razem z ekipą programu będzie dalej remontować domy polskich rodzin. A jak Elżbieta Romanowska urządziła swoje gniazdko? Kilkoma ujęciami wnętrz podzieliła się z fanami na Instagramie.

ela romanowska
Autor: instagram.com/elaromanowska

Przytulny salon z ceglaną ścianą

Nowa prowadząca "Nasz nowy dom" urządziła swoje przytulne mieszkanie w stylu eklektycznym. W salonie połączonym z kuchnią uwagę zwraca szczególnie ściana wyłożona surową cegłą. Na najnowszych zdjęciach cegła jest śnieżnobiała, ale jeszcze do niedawna miała naturalny, pomarańczowo-czerwony kolor. Przykład ceglanej ściany z salonu Eli Romanowskiej pokazuje, jak niewiele potrzeba, by całkowicie odmienić charakter wnętrza. 

W salonie Elżbiety Romanowskiej dominuje jasna, stonowana kolorystyka. Pod wiszącym na ścianie ekranem telewizora znajduje się atrapa kominka. Ta niecodzienna dekoracja wprowadza do wnętrza przytulny i domowy klimat. Oprócz sezonowych dekoracji, w salonie aktorki nie ma zbyt wielu ozdób. Widać, że prowadząca "Nasz nowy dom" stawia na funkcjonalność i minimalizm. 

ela romanowska
Autor: instagram.com/elaromanowska

W pokoju dziennym nie mogło zabraknąć również mebli wypoczynkowej - miejscem do relaksu i odpoczynku jest w salonie Eli Romanowskiej grafitowa sofa obita miękkim welwetem. Na ścianie za sofą wisi duże okrągłe lustro w drewnianej ramie. Lustro optycznie powiększa salon i stanowi oryginalną dekorację wnętrza. 

Szara kuchnia

Kuchnia Elżbiety Romanowskiej jest bezpośrednio połączona z salonem. Zabudowa utrzymana jest w subtelnych szarościach, które są idealnym towarzyszem dla drewnianych blatów. Fronty szafek mają delikatne frezowania i złote uchwyty, które podkreślają elegancki charakter mebli.

ela romanowska
Autor: instagram.com/elaromanowska

Słoneczny balkon

Elżbieta Romanowska w ciepłe dni może odpoczywać również na swoim balkonie, na którym urządziła przytulny kącik z roślinami i wygodną sofką.

Tak mieszkają polskie gwiazdy: