Dagmara Kaźmierska ma sedes z logo Versace. Królowa życia: "Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl"

2023-03-27 9:54

Program “Królowe życia” dał Dagmarze Kaźmierskiej niemałą popularność i całkiem sporo obserwujących. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad milion osób! Jak wygląda jej mieszkanie? Ekstrawaganckie i z pewnością niepowtarzalne! Jaki pan, taki kram?

Dagmara Kaźmierska
Autor: instagram.com/queen_of_life_77

Dwupiętrowe mieszkanie Kaźmierskiej znajduje się w Kłodzku. Królowa życia w zwykłym, szarym bloku, jednak ten kryje nietypowe i zdecydowanie zaskakujące wnętrza.

"Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl”

Z czym kojarzy się luksus? Kiedyś jego synonimem było złoto i zdaje się, że Kaźmierska wciąż go z nim utożsamia. Lubuje się w świecidełkach, złotych akcentach i barokowych dodatkach, a co za tym idzie, w jej mieszkaniu możemy podziwiać lustra o bogatych, ornamentowych ramach, złocenia mebli i połyskujące dekoracje. 

"Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam” - napisała Kaźmierska w swojej autobiografii.

Chociaż tych wnętrz z pewnością nie określilibyśmy jako pałacowych, zgodzimy się z ostatnim zdaniem. Z pewnością Królowa Życia urządziła je tak, jak umiała najlepiej.

Salon Dagmary Kaźmierskiej

W jej salonie pojawiło się kilka zaskakujących dekoratorskich połączeń. Proste beżowe płytki podłogowe, połączono z ułożoną na ścianach cegiełką, drapowanymi biało-czerwonymi firankami i stylizowanymi, bogato zdobionymi kanapami godnymi Ludwika XIV, na których często sypiają jej psy. 

Kuchnia

Cegła pojawiła się również w kuchni. Na środku pomieszczenia stanęła wyspa kuchenna, wyłożona jasnym kamieniem, podobnie jak znajdująca się za nią ściana. W tym pomieszczeniu pojawiły się białe meble, które raczej nie pełnią funkcji kuchennych, ponieważ próżno szukać tam przestrzeni roboczej.

W raczej chaotyczny i przypadkowy sposób ustawiono na nich dziesiątki bibelotów: figurek, świeczników, ramek ze zdjęciami itp. Akcentem kolorystycznym, którym przyciąga uwagę, jest różowa lodówka.

Łazienka

W łazience brązowe i beżowe płytki zestawiono z bursztynową umywalką oraz sedesem, na którego klapie widnieje logo Versace

Mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej
Autor: Kadr / TTV

Jak byście nazwali ten styl?

Przeczytaj również:

Źródło. wp.pl