Wnętrze domu zostało zaaranżowane w nowoczesnym stylu skandynawskim. W aranżacji postawiono na klasyczną biel i szlachetną szarość. Chociaż wnętrze zostało urządzone w chłodnych barwach – jest bardzo przytulne. Projekt wnętrz: STABRAWA pozytywny design, www.stabrawa.pl, blog.stabrawa.pl, e-mail: biuro@stabrawa.pl.

Nowoczesna aranżacja: powiew skandynawii

Na parterze zaaranżowano strefę dzienną-wypoczynkową oraz kuchnię z jadalnią. W aranżacji salonu barwą dominującą jest szarość. W duecie z bielą stworzyła ponadczasowe połączenie. Drewniana podłoga ociepla całe sknadynawskie wnętrze – jej obecność zrównoważyła chłodne barwy (szary) wykorzystane w projekcie. Duże okna wpuszczają do przestronnego wnętrza światło. Okrągłe klosze lamp podwieszone w liczbie mnogiej, na różnych wysokościach dobrze wypełnily pustą przestrzeń wysokiego pomieszczenia. W centralnym punkcie strefy dziennej, stanęła szara, narożnikowa sofa. Szary dywan z białym, delikatnym wzorem dodał wnętrzu przytulności. W roli stolika pod telewizor pojawiła się paleta pomalowana na biało. Skandynawskie wnętrze, pomimo tego, że urządzone zostało w chłodnych kolorach - jest przytulne.

Zobacz też: Aranżacje wnętrz w kolorze szarym >>>

Nowoczesna aranżacja: biało na białym

Duża, jasna kuchnia ma charakter otwarty. W jej projekcie zdecydowano się na styl nowoczesny – brak tu wiszących szafek górnych. Ciąg kuchenny został zaaranżowany w kształcie litery G i zakończony dodatkowym barkiem, przy którym można usiąść na wysokich hokerach. Na podłogę w kuchni wybrano kafle, w strefie jadalnianej zaś drewniane deski. Wysoka, biała zabudowa podnosi komfort użytkowania wnętrza – wbudowane w nią zostały sprzęty AGD.

Klasyczna biel & szlachetna szarość

Szarość i biel stanowią w aranżacji domu w stylu skandynawskim połączenie niezwykle harmonijne. Minimum barw – maksimum oryginalności – wnętrza urządzone w takim duecie są doskonałą bazą dla kolorowych detali. Urządzając wnętrze z pomocą tych dwóch barw postawmy na mnogość faktur. Biel i szarość nie jedno ma imię. Stosując różne faktury w wybranym kolorze a także różne odcienie jednej barwy, dodamy wnętrzu głębi. Szarość – jeszcze do niedawna niedoceniana, dziś jest jednym z najchętniej wybieranych kolorów w aranżacji wnętrz. Szare wnętrza wcale nie muszą być nudne!

Autor projektu: www.stabrawa.pl