Aranżacja wnętrza: czy szara łazienka i nowoczesna sypialnia mogą nas jeszcze zaskoczyć?

Aranżacja wnętrz mieszkania w stylu industrialnym to udany miks estetyki i funkcjonalności. Zarówno szara łazienka jaki i projekt sypialni świadczą o zamiłowaniu właścicieli do wygody i ładnego wzornictwa.

Szara łazienka w stylu industrialnym
Elementy drewniane ocieplaja szara aranżację łazienki
Żeberkowy grzejnik wskazuje na styl industrialny łazienki
Aranżacja sypialni z tapetą w pasy
Miękkie i przyjazne elementy wykończeniowe nowoczesnej sypialni

Projekt wnętrz mieszkania w stylu industrialnym jest wyjątkowo spójny i przejrzysty. Nie znajdziemy tu mebli i dodatków wybranych tylko z powodu ich urody. To wszystko ma swoje miejsce i uzasadnienie. Projekt sypialni oraz szara łazienka zostały jednak wyposażone w modne elementy.

Sprawdź też: udany projekt szarej łazienki

Szare heksagonalne płytki w łazience i tapicerowane łóżko z poszerzonym zagłowiem świadczą o zamiłowaniu gospodarzy do nowoczesnego wzornictwa.

Projekt: szara łazienka w stylu industrialnym inna od wszystkich

Szara łazienka to zawsze dobry pomysł. Zwłaszcza jeśli została wyposażona w modne płytki w kształcie plastra miodu. Kształt heksagonalny to jeden z najchętniej  ostatnio wybieranych wzorów. Projekt łazienki w stylu industrialnym opiera się na trzech kolorach. Kolor szary dominuje – szare są ściany i podłoga. Całość rozjaśnia czysta biel ceramiki, a ociepla drewno w przyjemnym jasnym odcieniu. Architekt wnętrz Jacek Tryc, z pracowni Tryc.pl, tworząc projekt wnętrz całego mieszkania, przestrzegał dyscypliny kolorystycznej i doboru materiałów. I widać to także w projekcie łazienki, który jest przejrzysty, zawiera tylko niezbędne elementy dobrane z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Sprawdź też: wybieramy modna tapetę

Proste formy wanny i umywalki oraz armatury łazienkowej nie odwracają uwagi od heksagonalnych płytek, które występują tutaj w roli głównej. O stylu industrialnym przypomina też wysoki grzejnik żeberkowy.

Projekt sypialni: czy pasy mogą być motywem przewodnim sypialni?

Projekt sypialni wpisuje się w konwencję całego mieszkania. Aranżacja wnętrza jest nowoczesna i przejrzysta. Dominuje kolor szary i proste formy. Tapicerowane łóżko z poszerzonym zagłowiem przyjemnie zachęca do odpoczynku. Nie ma tu nic co nie jest niezbędne w sypialni. Odnajdziemy też motyw przewodni aranżacji całego mieszkania, czyli tapetę w niebieskie pasy.  Mimo i tutaj dającej się zauważyć dyscypliny kolorystycznej i materiałowej aranżacja sypialni emanuje ciepłem i spokojem. Miękka, puszysta wykładzina w całym pokoju nie pozostawia wątpliwości, że to wnętrze sprzyjające wypoczynkowi.

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY