Aranżacja salonu była ważna, bo pokój z kuchnią miał tworzyć otwartą część dzienną. Oglądając zdjęcia salonu stwierdzamy, że udała się znakomicie! Wysokiej jakości materiały, starannie dobrane kolory i przemyślany układ mebli sprawiły, że aranżacja salonu tworzy eleganckie, nowoczesne i wygodne wnętrze. Powstał salon na miarę czasów i potrzeb 4-osobowej rodziny.

Aranżacja salonu: projekt wnętrza

Już na etapie projektowania wnętrza właściciele ustalili szczegóły urządzenia salonu, co przyspieszyło realizację planu. Posiłkując się zdjęciami różnych aranżacji salonu i rozwiązaniami wyszukanymi w internecie, stworzyli wraz z Bożeną Maciejewską z pracowni projektowej The Vibe szczegółową wizualizację ich nowego mieszkania. Aranżacja salonu rozpoczęła się od przestawiania ścian. Etap remontowy obejmował spore zmiany w układzie ścian, tak by pozwoliły w wyraźny sposób podzielić mieszkanie na strefę dzienną (salon z kuchnią) oraz prywatną, gdzie mieszczą się sypialnie i dwie łazienki. Aranżacja salonu utrzymana jest w przyjaznej palecie barw ziemi, czyli beżach i brązach, przeplecionych bielą, szarością i zielenią. Najbardziej przytulna część salonu, i zarazem całego mieszkania to kącik wypoczynkowy. Aranżacja salonu jest bardzo przytulna, a wrażenie ciepła potęgują m.in. miękkie tkaniny.

Aranżacja salonu: meble i dodatki do salonu

Podłogi w salonie są wyłożone deskami z dębu bielonego Boen. Aranżacja salonu z kącikiem wypoczynkowym jest kameralna i miła. Tworzą ją kanapy Olta – Ital Meble; lampa sufitowa Nelly Straight - Axo Light; dywan SG Airy Premium – kymo.de; lampa podłogowa, stolik kawowy – Dkwadrat; obrazy - Galeria Nieformalna; dodatki do salonu - Secret Life. Ścianka telewizyjna oddzielająca salon od przedpokoju, została wykonana na zamówienie.