Niby-pokój. Przedpokój, który otwiera się na udany dzień

2019-10-14 14:19

Zwykle widzicie się w biegu – pośpiesznie mierzysz go wzrokiem i po chwili Cię nie ma. Kiedy indziej – specjalnie ociągasz się z rozstaniem. Z radością wita Cię o każdej porze, odbiera płaszcz i parasol, podsuwa ciepłe kapcie. Chociaż często bywa niedoceniony, nigdy nie prosi o więcej uwagi – potulnie chowa się w cieniu domu.

Spis treści

  1. Najważniejsze pod ręką
  2. Moment wytchnienia
  3. Pierwsze wrażenie

Najważniejsze pod ręką

Na niewiele się zdają charakter i piękno wnętrza, jeśli nie jest funkcjonalne – dlatego zrób rachunek sumienia, licząc wszystkie pary butów i kurtek. Minimaliści mogą odetchnąć z ulgą – mały wieszak i miejsce na buty z łatwością poradzą sobie z ich dobytkiem. Trudniejsze zadanie czeka kolekcjonerów: tych z tuzinem torebek czy każdym modelem skórzanej kurtki. Wtedy czas włączyć wyobraźnię i zastanowić się, jak dużo rzeczy da się powiesić na ścianie.

.. Więcej pomysłów na przechowywanie w przedpokoju >>

Moment wytchnienia

Zanim zaczniesz wyczerpujący bieg zwany dniem roboczym, lub gdy już skończysz go, wracając z ciężkimi torbami – usiądź. Obiecujemy: ciepło wspomnisz chwilę, w której puf ława lub krzesło stanęło w Twoim przedpokoju. Podziękują Ci stopy, kręgosłup i głowa, która nie lubi, poza zajęciami jogi, wisieć zbyt długo do góry nogami. Jeśli masz w przedpokoju miejsce na siedzisko – nie wahaj się go użyć!

.. Więcej pomysłów na pufy i ławy do przedpokoju >>

Pierwsze wrażenie

Lustro, w którym poprawisz fryzurę przed ważnym wyjściem i uśmiechniesz się do siebie każdego poranka. Dekoracja, która nada charakter Twojemu wnętrzu – dostrzegalna od pierwszej chwili w domu. To niewielkie elementy, które zmieszczą się nawet na najmniejszej ścianie, w małym przedpokoju, w najmniejszej kawalerce, a sprawią, że niby-pokój stanie się ważnym elementem Twojego domu.

.. Więcej pomysłów na dekoracje do przedpokoju >>