Szklane drzwi: dobre rozwiązanie w nowoczesnej aranżacji wnętrz ZDJĘCIA

2013-08-05 11:50

Szklane drzwi w aranżacji wnętrz oddzielają pomieszczenia, zapewniając przy tym dobre doświetlenie wnętrz, które łączą. Ciekawa struktura szkła zapewnia dodatkowy element dekoracyjny w nowoczesnych wnętrzach - szklane drzwi ZDJĘCIA.

Szklane drzwi mogą oddzielać na przykład kuchnię z salonem lub sypialnię z przylegającą łazienką. W nowoczesnych wnętrzach do wyboru mamy szkło klasyczne, białe, szkło kolorowe, szkło piaskowane – matowe. Ciekawą opcją dla drzwi szklanych w aranżacji wnętrzdrzwi przesuwne, które dodatkowo pomogą zaoszczędzić miejsce w niewielkich pomieszczeniach. Jeśli chcesz mieć szklane drzwi, obejrzyj nasze zdjęcia wnętrz, w których zastosowano szklane drzwi.

Zobacz: Szklane drzwi, szklane ściany i systemy szklanych paneli: jak szkło dzieli wnętrze? >>>

Szklane drzwi i światło

Jeśli chcemy uzyskać wrażenie lekkości i dekoracyjności, decydując się na szklane drzwi w aranżacji wnętrz, możemy wykorzystać rozwiązanie w stylu crash glass. Crash glass, zwane inaczej szkłem lodowym lub tłuczonym, składa się zwykle z trzech tafli. Wewnętrzna stanowi szkło, które poddano hartowaniu, a potem spękaniu. Na zewnątrz są dwie gładkie tafle typu float (tradycyjne, niebieskozielonkawe) albo optiwhite (w 100 proc. przepuszczające światło, bez zabarwień). Tafle są ze sobą sklejone i dla stabilizacji zabezpieczone z zewnątrz specjalna folią.

W galerii znajdziesz przykłady na aranżacje wnętrz z drzwiami ze szkła. Obejrzyj też wideo: sprawdziliśmy, jakie szklane drzwi dostępne są na rynku i na co zwrócić uwagę, decydując się na drzwi ze szkła.

Polecamy: Szklane drzwi, szklane ściany i systemy szklanych paneli >>>

Szklane drzwi przesuwne: wideo poradnik

Szklane drzwi i nie tylko we wnętrzach - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz, jak prezentują się szklane drzwi (i nie tylko!) we wnętrzach. Oto pomysły na urządzenie własnego mieszkania. Nie możesz ich przegapić!

Zobacz również: Drzwi we wnętrzu: jak wybrać drzwi wewnętrzne do mieszkania? [WIDEO] >>>

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W lutym czerpiemy energię z wyrazistości (kolorów i stylów), doceniamy także przytulność w domu. W rubryce MOODBOARD sprawdzamy śmiałe połączenie fioletu z niebieskim.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Luty 2022