Drzwi we wnętrzu: jak wybrać drzwi wewnętrzne do mieszkania? [WIDEO]

2014-10-28 15:31

Wybór drzwi wewnętrznych nie jest łatwy. Na naszą decyzję wpływa wiele czynników, a nie zawsze wiemy na co warto zwrócić uwagę , podejmując opstateczną decyzję. Skorzystajcie z rad naszego eksperta i zobaczcie jak wybrać drzwi wewnętrzne do mieszkania!

Drzwi wewnętrze muszą pasować do aranżacji całego mieszkania. Idealnie jeśli komponują się z kolorem ścian, podłogą i meblami. Ich wybór nie jest łatwym zadaniem. W końcu musimy wziąć pod uwagę ich cenę, funkcjonalność i oczywiście design. Ten ostatni czynnik jest najczęściej decydujący!

Jak wybrać drzwi wewnętrzne do mieszkania?

Wybierając drzwi wewnętrze musimy zastanowić się przede wszystkim nad tym, w jakim mają być stylu. Czy decydujemy się na drzwi nowoczesne, klasyczne czy stylowe? Drzwi nowoczesne, najczęściej lakierowane, idealnie sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, loftowym i skandynawskim. Bardzo popularne są białe drzwi, które mają ponadczasowy charakter i idealnie komponują się z każdym kolorem ścian i rodzajem podłogi. Drzwi drewniane, fornirowane lub w drewnianej okleinie, doskonale pasują do wnętrz klasyczych, a stylowe z dekoracyjnymi szprosami sprawdzą się we wnętrzach w stylu glamour. Ważny jest również wybór drzwi do łazienki. Aby zadbać o komfort domowników i gości do tego pomieszczenia wybieramy drzwi pełne lub z matowym przeszkleniem. Coraz popularniejsze są drzwi bezprzylgowe. Dzięki ukrytym zawiasom drzwi razem z futryną stanowią jednolitą powierzchnię. W materiale wideo znajdziecie porady eksperta dotyczące wyboru drzwi wewnętrzych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE