Dekoracje na HALLOWEEN. Zabawne pomysły do mieszkania KROK PO KROKU

2019-10-24 12:36

Najwyższy czas, aby przygotowywać odpowiednią dekorację na Halloween! Jak co roku wystrój wnętrz jak z horroru, to duże wyzwanie. Pokazujemy kilka dekoracji na Halloween, które nie tylko zrobią duże wrażenie na gościach i domownikach, ale także sprawią, że nasz dom będzie wyglądał stylowo. Prosty pomysł na ozdoby metodą ZRÓB TO SAM!  

Dekoracje domu na Halloween

Dekoracje na Halloween nie muszą ograniczać się tylko do ozdób z dyni. Im bardziej wymyślne pomysły, tym ozdoby na Halloween będą ciekawsze i bardziej oryginalne. W sklepie z ozdobami warto się rozejrzeć i poszukać ciekawych, gotowych dekoracji na Halloween. Zjawy wielkości dorosłego człowieka czy ogromne podwieszane pająki – taka dekoracja na Halloween z pewnością zmrozi krew w żyłach nawet najbardziej odważnych osób. Często w sklepach z dekoracyjnymi gadżetami znajdziesz girlandy z powtarzalnym motywem czarownicy, dyni, nietoperza lub pająka. Girlandy rozwieś nad stołem, na ramie okiennej lub na framudze drzwi. Girlandy także łatwo zrobić w domu. Wystarczy jeden szablon i sznurek, a najmłodsi z pewnością chętnie pomogą.

Dekoracje na Halloween: jak zrobić?

Wiele ozdób można także wykonać w domu. Dużym powodzeniem cieszą się odbijane na tkaninach, za pomocą szablonów, wzory z nietoperzem czy czarownicą, którymi możesz ozdobić okna. Ciekawie wyglądają także obrazy czy plakaty z odbitymi wzorami jak z horroru powieszone na kominku lub balustradzie schodów. Łatwo też ozdobisz mieszadełka do drinków nietoperzami wyciętymi z kartonu (ten sam szablon możesz wykorzystać na wiele sposobów). Metodą DIY możesz też ozdobić dynie na Halloween.

Pomysły na Halloween - dekoracje:

..  Dynia na Halloween: 20 pomysłów >>>

..  Straszny nietoperz na Halloween DIY >>>

..  Jak zrobić pająka na Halloween? >>>

Ozdoby na Halloween
Autor: Photos.com

Zobacz, jak zrobić strasznego PAJĄKA na HALLOWEEN!

Inspirujące pomysły na dekoracje wnętrz: zobacz WIĘCEJ ZDJĘĆ na Halloween

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Marcowe „Moje Mieszkanie” przynosi Japandi, trend łączący skandynawski minimalizm i japońską prostotę. Dla amatorów kolorów i wzorów wspaniałe tkaniny na obiciach mebli, zasłony, poduszki. A tym, którym brakuje światła - lustra.

Kup dostęp od 1 zł
Moje Mieszkanie - Marzec 2021