Wszystko jasne. Nowoczesne lampy

2009-01-08 1:00

Lampa we wnętrzu potrafi zdziałać cuda. Światłem tworzymy nastrój. Oświetlenie na równi z meblami świadczy o stylu naszego domu.

Światło w sypialni

W każdej, nawet w nowoczesnej sypialni, światło powinno być nastrojowe. Obowiązkowe są lampy obok łóżka. Mogą mieć zaskakujące kształty, oryginalne abażury. Ważne, by dawały rozproszone, łagodne światło w sypialni.
Zamiast tradycyjnych lampek nocnych można zamontować dwa nisko zawieszone abażury. Po zakończeniu lektury zastępujemy je nastrojowym światłem świec. W nowoczesnej sypialni lampy mają za zadanie łagodzić proste formy mebli.

Lampy w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach

Nowoczesna stylizacja pozwala na wiele we wnętrzach. Pokój urządzony w zdecydowanej, nowoczesnej formie, dopuszcza oświetlenie tylko z najwyższej półki. Nowoczesne wnętrza lubią lampy, w których wykorzystano współczesne rozwiązania techniczne. Do takich wnętrza pasuje oświetlenie w stylu industrialnym.

Oświetlenie w kuchni

Kuchnia jak laboratorium. Każdy fragment blatu często jest celowo i celnie oświetlony. Tu wszystko dobrze widać, nawet najmniejszy brud. W nowoczesnym wnętrzu do gotowania nie pachną schabowe. Wyciągi kuchenne to także designerskie lampy.
Światło akcentuje poszczególne elementy zabudowy.Jego bezpośrednie źródło pozostaje w ukryciu. Techniczne rozwiązania pomagają w uzyskaniu niemal księżycowej poświaty.

Nowoczesne plafony w przedpokoju i salonie

Współczesne plafony widać. Mogą być wykonane ze szkła i z metalu, które zdominowały nowoczesne oświetlenie. Takie plafony zdobią nudne sufity. W osiągnięciu spektakularnego efektu pomagają diody LED. Dzięki nim lampy świecą w różnych kolorach. Zastępują barwne meble.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE