Wszystko jasne. Nowoczesne lampy

2009-01-08 1:00

Lampa we wnętrzu potrafi zdziałać cuda. Światłem tworzymy nastrój. Oświetlenie na równi z meblami świadczy o stylu naszego domu.

Światło w sypialni

W każdej, nawet w nowoczesnej sypialni, światło powinno być nastrojowe. Obowiązkowe są lampy obok łóżka. Mogą mieć zaskakujące kształty, oryginalne abażury. Ważne, by dawały rozproszone, łagodne światło w sypialni.
Zamiast tradycyjnych lampek nocnych można zamontować dwa nisko zawieszone abażury. Po zakończeniu lektury zastępujemy je nastrojowym światłem świec. W nowoczesnej sypialni lampy mają za zadanie łagodzić proste formy mebli.

Lampy w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach

Nowoczesna stylizacja pozwala na wiele we wnętrzach. Pokój urządzony w zdecydowanej, nowoczesnej formie, dopuszcza oświetlenie tylko z najwyższej półki. Nowoczesne wnętrza lubią lampy, w których wykorzystano współczesne rozwiązania techniczne. Do takich wnętrza pasuje oświetlenie w stylu industrialnym.

Oświetlenie w kuchni

Kuchnia jak laboratorium. Każdy fragment blatu często jest celowo i celnie oświetlony. Tu wszystko dobrze widać, nawet najmniejszy brud. W nowoczesnym wnętrzu do gotowania nie pachną schabowe. Wyciągi kuchenne to także designerskie lampy.
Światło akcentuje poszczególne elementy zabudowy.Jego bezpośrednie źródło pozostaje w ukryciu. Techniczne rozwiązania pomagają w uzyskaniu niemal księżycowej poświaty.

Nowoczesne plafony w przedpokoju i salonie

Współczesne plafony widać. Mogą być wykonane ze szkła i z metalu, które zdominowały nowoczesne oświetlenie. Takie plafony zdobią nudne sufity. W osiągnięciu spektakularnego efektu pomagają diody LED. Dzięki nim lampy świecą w różnych kolorach. Zastępują barwne meble.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany