Dodatki dekoracyjne: pledy i poduszki ogrzeją nas i nasz dom jesienią. INSPIRACJE!

2015-10-10 2:06

Domowe tekstylia, miękkie poduszki i skóry owcze królują w naszych domach jesienią i zimą. Szukamy ciepła, a tekstylia nam je zapewnią podczas długich wieczorów częściej spędzanych w domu. 

Spis treści

  1. Dodatki dekoracyjne: kosmate poduszki
  2. Więcej: wybieramy sofę do salonu
  3. Dodatki dekoracyjne: miękkie pledy
  4. Dodatki dekoracyjne: futra naturalne i ekologiczne
  5. Zobacz też:
  6. styl skandynawski w wersji eleganckiej
  7. dodatki dekoracyjne we wzory geometryczne

Jesień to wbrew pozorom bardzo przyjemny czas. Możemy nareszcie trochę zwolnić po szalonym, pełnym wydarzeń lecie. Robi się jednak trochę chłodno, szukamy więc czegoś ciepłego do otulenia. Nas i naszych mieszkań. Jednym słowem jesień to czas dodatków dekoracyjnych oraz tekstyliów. Miękkie poduszki na sofie, ciepły pled do przykrycia i owcza skóra na podłodze przed kominkiem to nasi najlepsi domowi przyjaciele jesienią.

Dodatki dekoracyjne: kosmate poduszki

Jesienią intuicyjnie wybieramy to co miłe, miękkie i szybko ogrzeje. A takie są właśnie kosmate, aksamitne i futrzane poduszki. Z nimi na sofie będzie nie tylko wygodniej ale też cieplej w plecy. A tak naprawdę już od samego patrzenia na miękkie poduszki robi się cieplej na zmarzniętej duszy. Inną kwestią jest to ile powinno być poduszek na sofie żeby kompozycja była idealna? Jednak jak mówią najlepsi dekoratorzy wnętrz: nigdy nie jesteś dość bogaty i nigdy za dużo poduszek na sofie. Także hulaj dusza, piekła nie ma!

Więcej: wybieramy sofę do salonu

Dodatki dekoracyjne: miękkie pledy

Cienki i ciepły pled wełniany, dziergany grubym ściegiem z warkoczami koc bawełniany, a może z wzorami geometrycznymi przerzucony przez podłokietnik sofy? Pled jest nieoceniony nie tylko w salonie ale też na łóżku kiedy noce stają się naprawdę coraz bardziej zimne. W tym sezonie najczęściej wybieramy tekstylia gładkie szare, kremowe, pudroworóżowe i błękitne.

Dodatki dekoracyjne: futra naturalne i ekologiczne

Jeszcze inną opcja wśród wielbicieli stylu skandynawskiego i skandynawskiego szyku są prawdziwe skóry owcze. Układamy je na sofach, fotelach, twardych krzesłach, ławkach w jadalni albo na podłodze przed kominkiem lub łóżkiem. I jak tu nie kochać jesieni i zimy? Luksusowo miękkie tekstylia królują…

Zobacz też:

styl skandynawski w wersji eleganckiej

dodatki dekoracyjne we wzory geometryczne

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE