Znaki zodiaku, które mają dobry gust. Ich poczucie estetyki budzi zachwyt

2022-03-03 13:33

Znaki zodiaku, które mają dobry gust doskonale wiedzą, jak urządzić mieszkanie idealne. Bez problemu żonglują stylami i kolorami, a wrodzone poczucie estetyki sprawia, że zaaranżowane przez nich wnętrza budzą powszechny zachwyt. Sprawdź, czy jesteś wśród 5 największych estetów zodiaku!

znaki zodiaku
Autor: getty images / jodiejohnson

Masz dobry gust? Te znaki zodiaku to urodzeni esteci

1. BYK

Cierpliwość i doskonałe wyczucie smaku sprawiają, że Byki rzadko popełniają błędy w aranżacji wnętrz. Będąc miłośnikami pięknych i luksusowych przedmiotów ich mieszkania to kwintesencja stylu, klasy i szyku. Ich ogromną zaletą jest umiejętność stworzenia eleganckiej, luksusowej przestrzeni bez rozbijania banku. Byki najlepiej czują się w nowoczesnych wnętrzach, chociaż chętnie czerpią z założeń stylu glamour.

2. BLIŹNIĘTA

Nie istnieją znaki zodiaku, które są bardziej uczulone na nudę niż Bliźnięta. Osoby urodzone pod tym znakiem są na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami – chętnie eksperymentują z wystrojem wnętrz i nie boją się mocnych, nietuzinkowych rozwiązań. Urządzając mieszkanie, celują w rozwiązania, które łatwo można modyfikować, ponieważ istnieje duża szansa, że za jakiś czas postanowią coś w dekorze wnętrza zmienić. Idealny styl dla Bliźniąt to eklektyzm lub boho, dzięki którym mogą wyrazić siebie w pełni.

3. LEW

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi i są z natury bardzo pewne siebie. To przekłada się również na aranżację wnętrz. Gdy wejdziemy do domu Lwa, możemy spodziewać się, że wystrój powali nas na kolana. Osoby urodzone pod tym znakiem nie boją się odważnych rozwiązań, eksperymentów stylistycznych i nietypowych zestawień barwnych. Mimo swojej ekstrawagancji Lew ma ogromne wyczucie stylu i dokładnie wie, kiedy zachować umiar, a kiedy pójść na całość.

4. PANNA

Ze wszystkich znaków zodiaku, to właśnie Panna jest najbardziej poukładana. Kocha porządek i chętnie zwraca się ku minimalizmowi we wnętrzach. Osoby urodzone pod tym znakiem są niezwykle inteligentne i przenikliwe, świetnie korzystają z nagromadzonych informacji, wiedzy i doświadczeń i wiedzą, jak wcielić je w życie. To przydaje się Pannom szczególnie podczas aranżacji wnętrz. Zanim zdecydują się na konkretne rozwiązanie, wszystko muszą dokładnie przemyśleć, sprawdzić, przekalkulować. Umiejętność analitycznego myślenia, poczucie piękna i wrodzona wrażliwość sprawiają, że urządzają swoje mieszkania bezbłędnie.

5. WODNIK

Uważany za czołowego wizjonera zodiaku, nie lubi sztywnych reguł i konwenansów. Ma również alergię na rutynę i pospolitość. Kocha wolność, lubi nietypowe i niebanalne rozwiązania, co doskonale widać w urządzonych przez niego wnętrzach. Aranżując przestrzeń, Wodnik nie boi się odważnych połączeń stylowych i kolorystycznych. Chętnie korzysta z nowinek technologicznych, śledzi aktualne trendy w designie i regularnie odwiedza targi staroci oraz sklepy z lokalnym rękodziełem. Zazdrośni twierdzą, że Wodnik jest ekscentrycznym dekoratorem, ale prawda jest taka, że jak na prawdziwego artystę i innowatora przystało, wymyka się on sztywnym ramom i konwencjom.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE