Power net+: darmowe programy do projektowania wnętrz

2013-04-22 11:52 Redakcja
Power net+: darmowe programy do projektowania wnętrz
Autor: materiały Power net+ Przykładowa wizualizacja wnętrza wykonana w programie Power net+

Power net, czyli darmowe programy do projektowania wnętrz, pozwolą nam poeksperymetować z własnym mieszkaniem. Używając programu do aranżacji wnętrz, możemy sprawdzić różne rozwiązania oraz to, jak wpłyną na charakter i styl wnętrza. Wizualizacja pomysłów pozwala na bieżąco je weryfikować.

Darmowe programy do projetowania wnętrz cieszą się coraz większą popularnością. Przedstawiamy Power net+. Pamiętajmy, że tworzenie komputerowych aranżacji wnętrz nie zastąpi porady projektanta wnętrz. Na pewno jednak pomoże wybrać odpowiednie meble, kolory i dodatki do wnętrza. Co ważne, program do projektowania wnętrz pozwoli wam je rozplanować w danym pomieszczeniu, bo z tym chyba mamy największy probelm podczas aranżacji wnętrza.

Power net, czyli darmowy program do projektowania wnętrz

Power net+ to bezpłatny program do projektowania wnętrz polskiej firmy CAD Projekt K&A. Jest to bezpłatna aplikacja on-line, z którą można rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem. Może korzystać każdy użytkownik posiadający komputer i łącze internetowe. Power net+ to program do aranżacji wnętrz z dużą bazą mebli i wyposażenia. Najnowsza wersja zawiera bogatą bazę elementów uniwersalnych wyposażenia wnętrz - ponad 1000 elementów, aktualizowanych na bieżąco.

Power net+ pozwala na zaprojektowanie kuchni, pokoju dziennego, łazienki, sypialni. Na początku podajemy wymiary i wybieramy kształt pomieszczenia. Następnie nanosimy na wybraną powierzchnię meble, w programie Power net+ możemy np. wybierać podłogi i wersje kolorystyczne dla mebli. W opcjach tego programu do projektowania wnętrz jest również układanie płytek na ścianach wraz z dekoracjami. W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D naszego projektu, co ułatwia pracę i jest bardzo pomocne w aranżacji wnętrza.

Pobierz program Power net+

Jak wykorzystać Power net? Pomysły na aranżacje wnętrz

Jeśli nie masz pomysłu na aranżację wnętrza, skorzystaj z naszych podpowiedzi. W galeriach znajdziesz inspiracje na wnętrza w stylu skandynawskim, romantycznym, glamour.