Katarzyna Dowbor znów remontuje i zradza plany na przyszłość. "Kocham remonty''

2023-06-02 11:06

Od zwolnienia Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom” minął już miesiąc. W ostatnim wywiadzie dziennikarka przyznała, że nie zamierza odkładać wałka i młotka. Pani Kasia ma już nawet plany remontowe i to całkiem ambitne.

katarzyna dowbor
Autor: Fot. MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Pożegnanie z programem "Nasz nowy dom"

W najnowszym wywiadzie dla Super Expressu Katarzyna Dowbor opowiedziała między innymi o tym, jak dowiedziała się o swoim zwolnieniu z „Nasz nowy dom

Według słów pani Kasi, została zaproszona na spotkanie z dyrektorem programowym Polsatu, Edwardem Miszczakiem, i była przekonana, że będzie ono dotyczyło kolejnego sezonu uwielbianego przez Polaków programu.

Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Stawiłam się i byłam zaskoczona (…) Zobaczyłam, że tam jest moja producentka, że jest dyrektor firmy, która produkowała ten program i producent z ramienia Polsatu. Oni wszyscy siedzieli i nie odzywali się słowem. Nagle usłyszałam: „Stacja chce się z panią pożegnać”

- wspomniała Katarzyna Dowbor w rozmowie z Moniką Tumińską-Oparą.

Niedługo po ogłoszeniu odejścia pani Kasi z programu „Nasz nowy dom” Polsat ogłosił, że zastąpi ją Elżbieta Romanowska. Na szczęście Katarzyna Dowbor mogła liczyć na wsparcie tysięcy fanów i swoich najbliższych, a także znajomych z branży.

Katarzyna Dowbor remontuje dalej

Wydaje się, że obecnie pani Kasia ma się całkiem dobrze. W wywiadzie dla Super Expressu zdradziła, że nie chce tak szybko rozstawać się z remontową rzeczywistością, do której przez 10 lat przywykła.

Ostatnio nawet wyremontowała część swojego domu, a dokładnie pokój swojej dorosłej już córki, Marysi. Z dużego pomieszczenia stworzyła dwa mniejsze – w jednym z nich zamieszkała jej 91-letnia mama. W remoncie pomógł jej były członek ekipy „Nasz nowy dom”, Artur Witkowski.

Zadzwoniłam i powiedziałam: "Mam problem, muszę mamę zabrać do siebie, potrzebuję zrobić w 5 dni pokój dla mamy. Powiedział: "Masz to załatwione" i zrobił. Coś niesamowitego. Pokój jest piękny, a jego ściana jest wykonana z desek 

- zachwalała pracę swojego kolegi Katarzyna Dowbor.

Na remoncie pokoju się jednak nie skończy. Pani Kasia zdradziła, że planuje również wyremontować inne pomieszczenia w swoim podwarszawskim domu.

Teraz marzę o tym, by jeszcze trochę tego remontu zrobić w pozostałej części domu, m.in. chcę wycyklinować podłogi. Stwierdziłam, że tak kocham remonty, że teraz wreszcie wyremontuję swój dom 

- powiedziała z entuzjazmem i dodała, że zmiany obejmą również jej ogród, a dokładnie alejki. 

Źródło:

  • se.pl
  • onet.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE