Garderoba z nowej kolekcji

 Garderoba z nowej kolekcji

Fot. Krzysztof Zasuwik

Każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego do swojego matrażu. Nowym pomysłom na piękne i wygodne przechowywanie towarzyszy powrót trzydrzwiowej szafy. Ale w zupełnie innym stylu.

Jak skrawek nieba.  Starą, trzydrzwiową szafę z lat 50. oczyszczono z politury. Dla ozdoby przyklejono na niej listwy (z marketu budowlanego) i zwieńczenie (zamówione u stolarza). Całość pomalowano na jasny błękit. Dodatkowo zastosowano tu białą przecierkę, która ładnie urozmaiciła dużą płaszczyznę frontu mebla.

 Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 4865

Pamiątka z Brukseli.  Niezbyt ciekawej szafie nadano zupełnie nowy wygląd. Po oczyszczeniu ze starych powłok pomalowano ją na biało. Właściciel, miłośnik dawnej architektury, kupił trzy jednkowe plakaty, które nakleił na front melba. Papierowa powierzchnia została zabezpieczona kilkoma warstwami werniksu.

Garderoby

Garderoby

Półki i pudełka w garderobie

Wnętrze niewielkie, ale dobrze zagospodarowane. Poza rzeczami wiszącymi wszystko jest schowane w pudełkach i szufladach - chroni to odzież przed kurzem i pozwala utrzymać idealny porządek. Widać dużą dbałość o dekoracyjne szczegóły. Na tle jasnego forniru, którym wykończono wnętrze garderoby, efektownie wyglądają pudełka w modne wzory i żyrandol wycięty ze sklejki. Zabudowę zrobiła firma Nowoczesne Wnętrze.

Ocena: 0
Zdjęcia: Krzysztof Zasuwik

POLECANE ARTYKUŁY