Mała umywalka do WC. Praktyczne rady i inspiracje

2014-10-13 16:57

Mała umywalka do WC to produkt często poszukiwany przez właścicieli mieszkań. Nawet gdy miejsca jest niewiele, mała umywalka w toalecie jest niezbędna. Zobacz, jakie ciekawe małe umywalki do WC można kupić.

Spis treści

  1. Mała umywalka do WC
  2. Aranżacja toalety - sposoby na małą umywalkę i nie tylko

Z urządzeniem małej toalety są zazwyczaj kłopoty – jak na niewielkiej przestrzeni zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty? Jeszcze gorzej, gdy w bardzo małej toalecie chcemy zamontować umywalkę. Problem może pojawić się też wtedy, gdy mamy wąską łazienkę. Jeśli poszukać małej umywalki do WC w sklepach, nie za bardzo jest z czego wybierać. Rzadko spotyka się taki produkt, który nie odstraszałby wzornictwem czy wykonawstwem... a umywalka w toalecie to na pewno ważne i przydatne wyposażenie.

Polecamy też: Mała łazienka w bloku - 15 projektów>>

Mała umywalka do WC

Jednak przy odrobinie wyobraźni i uporze można wśród ceramiki sanitarnej znaleźć propozycje ciekawe, nieszablonowe i cieszące oko, a przy tym, idealnie pasujące do niewielkich wnętrz, niszy, wnęki czy narożnika. Przykładem może być mała umywalka idealnie wpasowana we wnękę – niecka dość głęboka, a po bokach i z tyłu miejsce na przybory toaletowe. Równie interesującą propozycją do małej łazienki jest umywalka narożna, ale tak zaprojektowana, by bez wielkiego problemu znalazło się na niej miejsce na mydelniczkę.

Przeczytaj również: Wygodna umywalka do łazienki. Jaką umywalkę wybrać?

Aranżacja toalety - sposoby na małą umywalkę i nie tylko

Zobacz galerie zdjęć, w których pokazujemy, jak pięknie można urządzić nawet niewielką toaletę.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE