Mała umywalka do WC. Praktyczne rady i inspiracje

2014-10-13 16:57

Mała umywalka do WC to produkt często poszukiwany przez właścicieli mieszkań. Nawet gdy miejsca jest niewiele, mała umywalka w toalecie jest niezbędna. Zobacz, jakie ciekawe małe umywalki do WC można kupić.

Spis treści

  1. Mała umywalka do WC
  2. Aranżacja toalety - sposoby na małą umywalkę i nie tylko

Z urządzeniem małej toalety są zazwyczaj kłopoty – jak na niewielkiej przestrzeni zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty? Jeszcze gorzej, gdy w bardzo małej toalecie chcemy zamontować umywalkę. Problem może pojawić się też wtedy, gdy mamy wąską łazienkę. Jeśli poszukać małej umywalki do WC w sklepach, nie za bardzo jest z czego wybierać. Rzadko spotyka się taki produkt, który nie odstraszałby wzornictwem czy wykonawstwem... a umywalka w toalecie to na pewno ważne i przydatne wyposażenie.

Polecamy też: Mała łazienka w bloku - 15 projektów>>

Mała umywalka do WC

Jednak przy odrobinie wyobraźni i uporze można wśród ceramiki sanitarnej znaleźć propozycje ciekawe, nieszablonowe i cieszące oko, a przy tym, idealnie pasujące do niewielkich wnętrz, niszy, wnęki czy narożnika. Przykładem może być mała umywalka idealnie wpasowana we wnękę – niecka dość głęboka, a po bokach i z tyłu miejsce na przybory toaletowe. Równie interesującą propozycją do małej łazienki jest umywalka narożna, ale tak zaprojektowana, by bez wielkiego problemu znalazło się na niej miejsce na mydelniczkę.

Przeczytaj również: Wygodna umywalka do łazienki. Jaką umywalkę wybrać?

Aranżacja toalety - sposoby na małą umywalkę i nie tylko

Zobacz galerie zdjęć, w których pokazujemy, jak pięknie można urządzić nawet niewielką toaletę.