Tak wygląda kuchnia Pazurów. Designerska lampa i kuchenka za 21 tys. zł!

2023-03-20 12:10

Cezary i Edyta Pazurowie mieszkają na warszawskim Wilanowie w przytulnym domu urządzonym z gustem i smakiem. Dziś zaglądamy do ich kuchni, która jest częstą bohaterką instagramowego profilu Edyty. Jak wygląda?

Edyta i Cezary Pazurowie
Autor: instagram.com/edyta_pazura

To była miłość, którą fascynowała się cała Polska. Cezary Pazura, aktor u szczytu kariery, poznał w pociągu młodszą od siebie o 26-lat dziewczynę. Chociaż wielu wieszczyło temu związkowi szybki koniec, para od 14 lat jest szczęśliwym małżeństwem i razem wychowuje trójkę dzieci: Amelię, Antosia i Ritę. Dom Pazurów znajduje się na Wilanowie.

Jak wygląda kuchnia Cezarego Pazury?

Pazurowie zdecydowali się na kuchnię w kolorze złamanej bieli. Proste, aczkolwiek eleganckie szafki zdobią gałki i uchwyty w złotym kolorze. Między meblami położono niewielkie kwadratowe, nieodróżniające się od frontów płytki. Blaty kolorystycznie również są spójne z całym wyposażeniem kuchni.

Największe wrażenie robi zabudowa włoskiej kuchenki gazowej w stylu retro, okap znajduje się w nadbudowie przypominającej kominek, oraz płytki podłogowe o eleganckim wzorze. Należy dodać, że obecnie cena tego konkretnego modelu kuchenki wynosi 20 999 zł!

Edyta postanowiła wyeksponować zastawę stołową, dlatego wszystkie górne szafki po lewej stronie kuchni są przeszklone. Przyglądając się temu pomieszczeniu, nie można nie zwrócić uwagi na nietypowy, kryształowy żyrandol, na którym zawieszono kilkanaście kieliszków. Światło odbija i mieni się nie tylko w samych kryształach, ale ten efekt potęgują dodatkowo kieliszki.

Jadalnia Pazurów

Zaraz obok kuchni znajduje się drewniany stół, fotel w stylu balijskim i wygodna ławka, nad którą zawisła półka również w stylu retro. Tutaj Edyta odeszła jednak od bieli i przełamała ją z kolei zgaszoną oliwką wpadającą w delikatne szarości. Ładnie?

Przeczytaj również: