Anna Mucha mieszka w apartamencie w starej kamienicy. My podziwiamy wnętrza

2022-09-27 9:30

Chociaż Anna Mucha stara się strzec swojej prywatności, nie pokazując chociażby twarzy swoich dzieci czy swojego całego mieszkania, to jednak publikowane przez nią w mediach społecznościowych zdjęcia, dają sporo wskazówek co do tego, w jakim stylu jest urządzony jej dom. Zobaczcie sami!

Anna Mucha
Autor: instagram.com/taannamucha

Aktorka mieszka w starej, aczkolwiek odremontowanej kamienicy w Warszawie. Tym samym jej mieszkanie zawiera sporo elementów charakterystycznych dla takiego budownictwa: wysokie sufity, dwuskrzydłowe drzwi o złotych klamkach, a także zapewne oryginalny, jasny parkiet ułożony w jodełkę.

Korytarz w kamienicy aktorki jest niezwykle reprezentacyjny. Kamienne schody zdobi kuta balustrada o drewnianej poręczy, a na ścianach powieszono obrazki.

Wracając jednak do wnętrz jej mieszkania, to próżno szukać w nim kolorowych ścian. Dominuje biel, którą Mucha chętnie łączy z kwiatami. W bieli utrzymane są również niektóre meble, fotele czy krzesła. Chociaż i pojawiają się również i kolory, tak jak chociażby seledynowy fotel!

Trzeba przyznać, że Mucha po mistrzowsku prowadzi grę ze swoimi obserwatorami. Niekiedy trudno zrozumieć, na których zdjęciach faktycznie pokazuje swój dom, a na których po prostu jest na planie albo uczestniczy w sesji zdjęciowej. Wystarczy jednak porównać kilka ujęć, by zauważyć, że chociażby te dwie poniższe fotografie wcale nie przedstawiają tej samej wanny! Nie zgadzają się ani płytki, ani umiejscowienie baterii, nie wspominając nawet o jej modelu.

Mieszkanie Anny Muchy
Autor: instagram.com/taannamucha

Jak zatem wygląda łazienka Ani? Jej niewielkie fragmenty możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach. Zdaje się, że aktora lubi marmurowe, utrzymane w odcieniach szarości blaty.

Mieszkanie Anny Muchy
Autor: instagram.com/taannamucha

Pojawiają się one również w kuchni, między blatem a meblami o prostych, również szarych frontach.

Z drugiej jednak strony aktora ponownie wodzi nas za nos, pokazując również i takie zdjęcia, gdzie blaty są z brązowego granitu. Na podłodze z kolei znajdują się białe płytki w kształcie marokańskiej koniczyny. W tle natomiast widać balkon francuski.

Aktorka pokazała również fragment swojej sypialni. Oczywiście również i ona jest jasna i dobrze oświetlona. Z kolei z dużego okna rozpościera się widok na miła dla oka zieleń.

Podoba się wam?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE