Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazura. Przytulne gniazdko na warszawskim Wilanowie

2022-09-06 11:20

Rodzina Pazurów od lat mieszka w przestronnym domu na warszawskim Wilanowie. Dzięki licznym zdjęciom Edyty Pazury na Instagramie możemy podejrzeć, jak celebrycka para urządziła swoje gniazdko. Jest modnie, przytulnie i ze smakiem!

pazura
Autor: instagram.com/edyta_pazura

Tak mieszka Edyta Pazura i Cezary Pazura

Ściany domu z zewnątrz pomalowane są farbą w kolorze przybrudzonej bieli wpadającej w delikatną szarość. Dach natomiast pokryty jest dachówką w kolorze grafitowym. Ganek przed domem Pazurów ożywiają donice z kolorowymi kwiatami (wiszące oraz stojące), a także wieniec na drzwiach wejściowych.

Warto od razu wspomnieć o tarasie i otoczeniu domu celebryckiej pary. Zielona dzielnica Wilanowa oferuje rodzinie Pazurów ciszę i spokój, a także prywatność. Posesję otaczają drzewa, a na piętrze aktor wraz z żoną i dziećmi może swobodnie wypoczywać na przestronnym tarasie zadaszonym białą pergolą.

Taras z kamienną posadzką wyposażony jest w duże, miękkie meble w kolorze szarym, drewniany stół oraz liczne doniczki z roślinami.

Biała kuchnia

Bez wątpienia sercem domu Pazurów jest kuchnia z jadalnią. W pomieszczeniu dominuje biel – biała jest górna zabudowa z przeszkleniami, białe są dolne rzędy szafek. Biały jest także blat oraz podłoga.

Dominację bieli przełamują m.in. metalowe uchwyty i gałki, stylowa czarna kuchenka w stylu vintage czy motywy dekoracyjne na posadzce.

Na uwagę zasługuje również kącik jadalny z dużym drewnianym stołem, wygodną ławę z kraciastym siedziskiem. Na jednej ze ścian (nad ławą) dumnie wisi biała półka w stylu prowansalskim z malowanymi talerzami i innymi bibelotami.

Przytulny salon

W przestronnym salonie centralne miejsce zajmują dwie szare sofy obite po bokach pasiastą tkaniną oraz drewniany kwadratowy stół na białych nóżkach.

Na ścianie wyłożonej białą cegłą wisi duży telewizor. W tej części salonu swoje miejsce znalazła także biała meblościanka z frontami przypominające tradycyjne shuttery. Na dolnych półkach dumnie stoją rodzinne fotografie Pazurów oraz nagrody aktora.

W salonie nie mogło zabraknąć także doniczek z roślinami, wazonów ze świeżymi oraz suszonymi kwiatami. Miękkie zasłony, jutowe poduszki i drewniany parkiet wprowadzają do salonu ciepły, przytulny klimat. 

Warto też wspomnieć o kominku wykończonym efektownymi szarymi licówkami oraz białym pianinie, nad którym wiszą rodzinne fotografie.

Łazienka i sypialnia

W prywatnej części (łazience i sypialni) również powtarza się biało-szara kolorystyka. W łazience szare wielkoformatowe płytki podłogowe kontrastują z białą ceramiką, wolnostojącą wanną i stylową białą szafką o obłych kształtach. Efektowna jest także ściana skomponowana z kwadratowych płytek z różnorodnymi motywami geometrycznymi.

Centralną część sypialni Pazurów zajmuje małżeńskie łoże z miękkim szarym zagłówkiem. Sąsiadująca z łóżkiem ściana w całości wyłożona jest białą cegłą. Na jej tle doskonale prezentują się dwa błękitne fotele! Biel i szarość przełamuje ciepłe drewno parkietu.

Dom Edyty i Cezarego Pazurów jest przytulny i urządzony ze smakiem. Minimalistyczne biele i szarości stanowią doskonałe tło dla drewna i klimatycznych dodatków (oraz elementów wyposażenia) w mocniejszych odcieniach.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE