Sprytny patent w kuchni Grażyny Wolszczak. Metamorfozę zrobi, zmieniając tylko jedną rzecz

2023-05-10 16:36

Grażyna Wolszczak to aktorka, którą wiele osób kojarzy z filmowej wersji “Wiedźmina, gdzie wcieliła się w Yennefer. Od lat można ją zobaczyć również na mniejszym ekranie w serialu “Na wspólnej”. Dziś zaglądamy do jej kuchni!

Grażyna Wolszczak
Autor: Mariusz Grzelak / SE / East News

Grażyna Wolszczak pierwsze kroki stawiała na deskach teatru. Można było zobaczyć już w Teatrze Nowym Poznaniu oraz w Warszawie w Teatrze Polskim, Teatrze Dramatycznym i Teatrze Rozmaitości. 

Większą popularność przyniósł jej występ w “Matkach, żonach i kochankach”,  “Wiedźminie” oraz w komedii romantycznej na podstawie książki Katarzyny Grocholi pt. “Ja wam pokażę”. Najczęściej widzowie mogą zobaczyć ją jednak w serialach. W “Na wspólnej” gra już od 20 lat, a w “Pierwszej miłości” od 18!

Szalona kuchnia Grażyny Wolszczak

Jeśli ktokolwiek chciałby zobaczyć, jak mieszka Grażyna Wolszczak, musi zajrzeć na jej Instagram. Okazuje się, że najchętniej pokazywanym przez aktorkę pomieszczeniem jest właśnie kuchnia. Trzeba przyznać, że artystka urządziła ją w nietuzinkowy, ale i sprytny sposób.

Kuchnia połączona jest z salonem. Oddziela go od niego wyspa kuchenna. Za nią postawiono drewniany, masywny stół, przy którym stanęły białe krzesła. 

Wolszczak z jednej strony postawiła na klasykę: w jej kuchni znalazły gładkie, białe meble o frontach na wysoki połysk. Uzupełniono je ciemnymi, brązowymi blatami nakrapianymi jaśniejszymi punktami. 

Tym, co jest jednak absolutną wisienką na torcie, jest różowy backsplash! Można właściwie powiedzieć, że Grażyna Wolszczak wyprzedziła trendy, ponieważ magenta została tegorocznym kolorem roku Pantone, a odcień backsplasha jest do niego naprawdę zbliżony.

To rozwiązanie jest o tyle sprytne, że o ile białe meble to klasyka, to taki szalony kolor może się opatrzyć. Nie trzeba jednak zmieniać całych frontów, a właśnie backsplash, aby kuchnia zyskała całkowicie nowy charakter. Wyobraźcie ją sobie, gdyby róż zastąpiono bielą, brązem albo z kolei całkowicie innym, mocnym kolorem!

Podoba się wam?

Przeczytaj również: