Zaskakujące wnętrza Anny Korcz. Z trendami wnętrzarskimi jest na bakier

2023-05-31 10:29

Anna Korcz jest aktorką, którą widzowie kojarzą najbardziej z serialu TVN “Na Wspólnej”. Tam od 20 lat z krótką przerwą wciela się w postać Izabeli Brzozowskiej-Dudek. Swoją codziennością chętnie dzieli się w mediach społecznościowych i tam możemy zobaczyć, jak mieszka.

Anna Korcz
Autor: FOT. PIOTR BLAWICKI/AGENCJA SE/EAST NEWS

Poza tym, że Anna Korcz od lat pojawia się w lubianym przez Polaków serialu, grała jeszcze w takich produkcjach jak “Ryś”, “Chopin. Pragnienie miłości” czy “Dziejach Mistrza Twardowskiego”. Pojawia się też na deskach teatru

Prywatnie Anna Korcz jest mamą 13-letniego syna, którego ma z drugim mężem, oraz dwóch córek ze swojego pierwszego małżeństwa. Ponadto jest już babcią. W tej roli czuje się wyjątkowo dobrze, co widać po jej Instagramie!

Jak mieszka Anna Korcz?

Anna Korcz nigdy nie fotografuje swoich wnętrz celowo. Pojawiają się na jej zdjęciach przypadkowo, np. przy okazji rodzinnych uroczystości. W związku z tym możemy się przyglądać jej połączonemu z kuchnią salonowi, które, trzeba przyznać, są urządzone dość zwyczajnie, a ich wygląd nie przystaje do aktualnych trendów.

Podłogę w salonie i kuchni pokrywają jasne płytki. Na niej stanęła brązowa kanapa i fotel od kompletu, ustawione w stosunku do siebie w kształt litery L, obity czerwonym aksamitem fotel i prosty, drewniany stolik. Czerwone poduszki, jakie ułożono na wypoczynku, oraz czerwone zasłony nawiązują do barwy fotela. 

Jeśli chodzi o tekstylia, to Anna Korcz lubi je zmieniać. Tuż przed Bożym Narodzeniem postawiła na kolor niebieski. 

Nad kanapą zawisło lustro o szerokich ramach wykonanych z ciemnego drewna. W rogu pokoju, tuż nad fotelem na narożnej, białej półce ustawiono telewizor.

Bezpośrednio za kanapą ustawiono komodę o jasnym blacie. Tam pojawiły się rodzinne fotografie oraz szklane naczynia. Nad komodą widzimy z kolei dwa dużych rozmiarów zdjęcia przedstawiające róże. 

W salonie nie mogło zabraknąć też dużego stołu, przy którym w czasie świąt musi zmieścić się cała rodzina Anny Korcz.

Kuchnia Anny Korcz

Jak już wspomniano salon Korcz jest otwarty na kuchnię. W tym pomieszczeniu nie ma zaskoczeń. Brązowe szafki nie przypominają tych, jakie widzimy z nowoczesnych aranżacjach. Położono na nich sporo słoików i mikrofalę.

Lodówkę z kolei oblejono różnymi zdjęciami i “przypominajkami”. Ładnie?

Przeczytaj również: