Małgorzata Foremniak na Instagramie chwali się kuchnią. Trudno oderwać wzrok od jednej ze ścian

2023-03-24 11:05

Małgorzata Foremniak często publikuje na Instagramie zdjęcia pysznie wyglądających potraw, którymi raczy się w restauracjach. Aktorka sama również zgłębia tajniki sztuki kulinarnej w domowym zaciszu. Jak urządziła kuchnię Małgorzata Foremniak? Przytulnie i z klasą - na szczególną uwagę zasługuje ściana nad blatem. Sami zobaczcie!

małgorzata foremniak
Autor: instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Kuchnia Małgorzaty Foremniak

W kuchni aktorki dominuje jasna, stonowana kolorystyka. Pomieszczenie jest przestronne i dobrze oświetlone, dzięki czemu aktorka może swobodnie przygotowywać potrawy dla siebie i swoich najbliższych.

Zarówno ściany, jak i podłoga w kuchni Małgorzaty utrzymane są w delikatnych beżach, co jest świetną alternatywą dla czystej, neutralnej bieli. Płytki podłogowe mają oryginalny rysunek kamienia, co podnosi ich walory estetyczne, a subtelny beżowy kolor tworzy w kuchni ciepła, przytulną atmosferę. 

O klimat we wnętrzu dba również drewno, które pojawia się w kuchennej zabudowie. Ciemniejszy odcień drewna zdobi m.in. dolne szuflady i część górnych półek. Sama zabudowa w kuchni Małgorzaty Foremniak jest w dużej mierze biała, o gładkich, lakierowanych frontach wyposażonych w minimalistyczne, metalowe uchwyty. Część szafek górnej zabudowy jest przeszklonych, dzięki czemu sięgająca do sufitu konstrukcja wydaje się lżejsza.

małgorzata foremniak
Autor: instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Wybierając blat kuchenny, Małgorzata Foremniak postawiła na jasny, klasyczny beż. Do niego dobrała chromowany zlew oraz baterię w tym samym kolorze. Elementem, który skupia uwagę wszystkich zdjęciach kuchni aktorki jest bez wątpienia ściana nad blatem. 

Wykonana z naturalnego kamienia kompozycja pokrywa całą długość ściany. To oryginalny i dość nietypowy wybór - najczęściej ścianę nad blatem wykłada się płytkami lub specjalnymi szklanymi panelami, które chronią ścianę przed zabrudzeniami. Aranżacji kamiennej nie da się jednak odmówić elegancji i atrakcyjności. Taka ściana pięknie komponuje się z drewnianymi elementami i przywodzi na myśl klasyczne kuchnie w stylu rustykalnym

Kuchnia Małgorzaty Foremniak to jasna i funkcjonalna przestrzeń, w której gotowanie to czysta przyjemność. Dowodem na to są liczne zdjęcia na instagramowym profilu aktorki. Dopełnieniem aranżacji jest oryginalna ozdoba w formie ściany nad blatem wykonanej z naturalnego kamienia, która wprowadza do kuchni wyjątkowy klimat.