Małgorzata Foremniak na Instagramie chwali się kuchnią. Trudno oderwać wzrok od jednej ze ścian

2023-03-24 11:05

Małgorzata Foremniak często publikuje na Instagramie zdjęcia pysznie wyglądających potraw, którymi raczy się w restauracjach. Aktorka sama również zgłębia tajniki sztuki kulinarnej w domowym zaciszu. Jak urządziła kuchnię Małgorzata Foremniak? Przytulnie i z klasą - na szczególną uwagę zasługuje ściana nad blatem. Sami zobaczcie!

małgorzata foremniak
Autor: instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Kuchnia Małgorzaty Foremniak

W kuchni aktorki dominuje jasna, stonowana kolorystyka. Pomieszczenie jest przestronne i dobrze oświetlone, dzięki czemu aktorka może swobodnie przygotowywać potrawy dla siebie i swoich najbliższych.

Zarówno ściany, jak i podłoga w kuchni Małgorzaty utrzymane są w delikatnych beżach, co jest świetną alternatywą dla czystej, neutralnej bieli. Płytki podłogowe mają oryginalny rysunek kamienia, co podnosi ich walory estetyczne, a subtelny beżowy kolor tworzy w kuchni ciepła, przytulną atmosferę. 

O klimat we wnętrzu dba również drewno, które pojawia się w kuchennej zabudowie. Ciemniejszy odcień drewna zdobi m.in. dolne szuflady i część górnych półek. Sama zabudowa w kuchni Małgorzaty Foremniak jest w dużej mierze biała, o gładkich, lakierowanych frontach wyposażonych w minimalistyczne, metalowe uchwyty. Część szafek górnej zabudowy jest przeszklonych, dzięki czemu sięgająca do sufitu konstrukcja wydaje się lżejsza.

małgorzata foremniak
Autor: instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Wybierając blat kuchenny, Małgorzata Foremniak postawiła na jasny, klasyczny beż. Do niego dobrała chromowany zlew oraz baterię w tym samym kolorze. Elementem, który skupia uwagę wszystkich zdjęciach kuchni aktorki jest bez wątpienia ściana nad blatem. 

Wykonana z naturalnego kamienia kompozycja pokrywa całą długość ściany. To oryginalny i dość nietypowy wybór - najczęściej ścianę nad blatem wykłada się płytkami lub specjalnymi szklanymi panelami, które chronią ścianę przed zabrudzeniami. Aranżacji kamiennej nie da się jednak odmówić elegancji i atrakcyjności. Taka ściana pięknie komponuje się z drewnianymi elementami i przywodzi na myśl klasyczne kuchnie w stylu rustykalnym

Kuchnia Małgorzaty Foremniak to jasna i funkcjonalna przestrzeń, w której gotowanie to czysta przyjemność. Dowodem na to są liczne zdjęcia na instagramowym profilu aktorki. Dopełnieniem aranżacji jest oryginalna ozdoba w formie ściany nad blatem wykonanej z naturalnego kamienia, która wprowadza do kuchni wyjątkowy klimat. 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE