BIAŁA KUCHNIA w sielskim klimacie. Aranżacja kuchni z IKEA ZDJĘCIA

2013-08-14 9:46

Dzięki sielskim dodatkom, biała kuchnia urządzona meblami z IKEA, zyskała duszę. Aranżacja kuchni jest stylowa,  utrzymana w jasnych pastelowych kolorach, a otwarcie wnętrza na salon przydało kuchni światła i przestrzeni. Biała kuchnia ZDJĘCIA.

Spis treści

  1. Biała kuchnia w nietypowej aranżacji
  2. Aranżacja kuchni w klimacie natury

Biała kuchnia stanowi integralną część otwartej przestrzeni, bez zakamarków i drzwi. Wspólną przestrzeń stylowej kuchni z jadalnią i salonem łączą neutralne kolory i pokrewny klimat: dużo bieli, coś nowego, coś starego, byle z charakterem. Stylowa kuchnia jest pełna ciepła i przytulności. Meble kuchenne są z IKEA. Idealnie wpasowały się w wystrój wnętrza.

Biała kuchnia w nietypowej aranżacji

Gospodyni w aranżacji kuchni starała się połączyć standardowe rozwiązania z nietypowymi. W białej kuchni urządzonej meblami z IKEA znalazła miejsce na wybudowanie szafki ze starych cegieł, w której zamiast drzwiczek powiesiła zasłonki przywołujące klimat słonecznej Prowansji. Na kuchennych półkach i wieszaczkach można znaleźć wiele przedmiotów wyszukanych na pchlich targach i przywiezionych z podróży. Ręcznie haftowany lniany woreczek na czerstwe pieczywo i blaszany kogut nad kuchnią to drobiazgi, które nadają indywidualny rys popularnym meblom z IKEA. Aranżację kuchni dopełniają pastelowe kolory ścian, które tworzą ładne tło dla mebli IKEA.

Aranżacja kuchni w klimacie natury

Aranżacja kuchni z IKEA otwartej na salon sprawiła, że wnętrze wydaje się bardziej obszerne i przestrzenne. Spokojne kolory i wysmakowane dodatki tworzą w białej kuchni wyjątkowo przytulny i rodzinny klimat. Kamienne płytki na podłodze w kuchni w połączeniu z zasłonką na szafce przywodzą na myśl wiejskie klimaty. Kuchnia jest duża, bo musi pomieścić czteroosobową rodzinę, która uwielbia spędzać czas w białej i przytulnej kuchni.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE