Ukochana Piotra Żyły pokazała ich wspólny dom. Spodziewaliśmy się willi, a jest klocek

2023-08-10 8:17

Piotr Żyła po rozstaniu się ze swoją żoną Justyną układa sobie życie na nowo z Marceliną Ziętek. Para wije sobie wspólne gniazdko w Ustroniu, a Marcelina właśnie pochwaliła się wnętrzami nowego domu. Wygląda na to, że do przeprowadzki już raczej bliżej niż dalej.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: instagram.com/piotr_zyla_official, instagram.com/marceepan

Marcelina Ziętek chętnie pokazuje swój związek z mediach społecznościowych. Towarzyszy Piotrowi w zawodach i dzielnie kibicuje mu pod skocznią. Teraz była z nim nawet w słoweńskiej Planicy, gdzie cieszyła się z zakończenia sezonu. 

Wspólna willa Żyły i Ziętek znajduje się w Ustroniu, a prace wykończeniowe zdają się być już na finiszu. Sądząc po oznaczeniu w relacji, para zdecydowała się na skorzystanie z usług firmy, która specjalizuje się w szybkiej budowie energooszczędnych i nowoczesnych domów. Należy dodać, że Piotr Żyła jest jej ambasadorem.

Dom Piotra Żyły
Autor: instagram.com/marceepan

Dom pary jest bardzo prosty, o prostokątnej bryle i dachu dwuspadowym. Jak będzie wyglądał w środku? Póki co Ziętek pokazała biały korytarz, w którym ułożono jasną podłogę i zamontowano białe drzwi o czarnych klamkach. Całe pomieszczenie rozświetlały minimalistyczne czarne lampy.

Dom Piotra Żyły
Autor: instagram.com/marceepan

Na dole zamontowano już przeszklone szafy, a w tle zdjęcia widoczne są schody o nowoczesnych, czarnych barierkach. Można się domyślić, że w domu będzie sporo czarnych dodatków, ponieważ nawet włączniki światła są właśnie w tym kolorze. Pozostaje nam czekać, aż para uchyli kolejnego rąbka tajemnicy i pokaże nam resztę wnętrz w swoim domu.

Dom Piotra Żyły
Autor: instagram.com/marceepan

Przeczytaj również: