Joanna Krupa mieszka w rezydencji w hiszpańskim stylu. Jak wyglądają wnętrza domu jurorki "Top model"?

2023-08-23 7:07

Polska modelka Joanna Krupa, która zdobyła sławę m.in. dzięki programowi "Top model", mieszka na co dzień w Kalifornii. To tam mieści się jej dom, który celebrytka urządziła w hiszpańskim stylu. Basen, sporo zieleni i rustykalne wnętrza robią wrażenie! Zobacz, jak mieszka Joanna Krupa.

Spis treści

  1. Joanna Krupa - modelka i jurorka "Top model" 
  2. Joanna Krupa- życie prywatne 
  3. Stary dom w hiszpańskim stylu. Tak mieszka Joanna Krupa 
  4. Zobacz, jak wygląda dom Joanny Krupy 

Joanna Krupa - modelka i jurorka "Top model" 

Joanna Krupa to polska modelka, która podbiła polski show-biznes dzięki programowi "Top model". 44-latka od 2010 roku, czyli od pierwszej edycji, pełni w programie rolę przewodniczącej jury. W show dla przyszłych modeli i modelek dała się poznać jako ciepła i empatyczna osoba, która służy wsparciem uczestnikom. 

Joanna Krupa urodziła się w Polsce, ale jako 5-letnia dziewczynka wyjechała z mamą do Stanów Zjednoczonych, gdzie zamieszkały w Chicago, a następnie w Los Angeles. Tam, jako nastolatka zaczęła uczęszczać do szkoły dla modelek, a następnie została fotomodelką. Joanna Krupa pojawiała się na okładkach amerykańskich pism. Polscy widzowie poznali ją bliżej dzięki "Top model". 

Joanna Krupa- życie prywatne 

W latach 2013-2017 modelka była żoną właściciela klubu nocnego w Miami, Romaina Zago. Rok po rozwodzie Joanna Krupa wzięła ślub z Douglasem Nunesem. Przyszły mąż podarował modelce pierścionek warty... 2 miliony złotych! Para doczekała się 2 listopada 2019 r. córeczki, Ashy-Leigh Presley Nunes. W marcu 2023 roku małżeństwo ogłosiło, że się rozwodzi. 

Stary dom w hiszpańskim stylu. Tak mieszka Joanna Krupa 

Joasia Krupa mieszka w 85-letnim domu w Los Angeles. Nieruchomość jest urządzona w hiszpańskim stylu, a okala ją dużo zieleni i basen. Modelka nie ukrywa, że zależało jej właśnie na tym, by otoczenie domu nie było pokryte "betonozą". 

Przez długi czas szukaliśmy takiego domu, bo chcieliśmy, aby był w hiszpańskim stylu. Zależało nam, żeby miał dużo zieleni i basen - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Hiszpański styl domu Joanny Krupy przejawia się między innymi dużym patio z czerwoną cegła, gdzie modelka może wypoczywać wraz ze swoją córeczką. W środku dominują style rustykalny i boho, dzięki czemu w domu modelki panuje sielski, rodzinny klimat. Jurorka "Top model" zrezygnowała z nowoczesnych rozwiązań, między innymi na rzecz kominka i ciemnego parkietu. 

Ciemne meble i okienne ramy kontrastują z bielą na ścianach. W domu Joanny Krupy znalazły swoje miejsce wygodne meble, na których wypoczywa nie tylko ona i jej córeczka, ale także psy. Nie od dziś wiadomo bowiem, że Joasia jest wielką miłośniczką zwierząt. 

Czytaj także: Tak dziś mieszka Katarzyna Cichopek

Zobacz, jak wygląda dom Joanny Krupy 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE