Iza Janachowska stawia na złoto i marmury. Ale nasz wzrok przykuła niebanalna lampa

2023-08-10 8:14

Od czasu do czasu Izabela Janachowska pokazuje w mediach społecznościowych jakieś fragmenty nowego domu. Tym razem uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak wygląda jej łazienka. Trzeba przyznać, że jest luksusowo.

Izabela Janachowska
Autor: instagram.com/izabelajanachowska/

Przez długi czas przeprowadzka Izabeli Janachowskiej do jej nowej mieszkania stała pod sporym znakiem zapytania. Prace się przedłużały, a bizneswomen denerwowała się, czy zdąży przed świętami. 

Teraz już ten stres ma za sobą i pokazuje, jak się urządziła. Wcześniej mieszkała na Mokotowie, a w zeszłym roku luksusowe mieszkanie Izabeli Janachowskiej zostało wystawione na sprzedaż za ponad 9 milionów złotych!

Izabela Janachowska pochwaliła się nową łazienką 

Dzięki Instagramowie, wiemy już, jak wygląda salon Izabeli Janachowskiej. Teraz planerka ślubów pokazała swoją łazienkę. Ze zdjęć wynika, że pomieszczenie jest całkiem spore. Pod oknem ozdobionym beżowymi zasłonami i białą firanką ustawiono wolnostojącą wannę, a naprzeciwko niej znalazły się dwie umywalki wbudowane w marmurową szafkę.

Łazienka Izabeli Janachowskiej
Autor: instagram.com/izabelajanachowska
Łazienka Izabeli Janachowskiej
Autor: instagram.com/izabelajanachowska

Między nimi pojawiła się taca, na której nie mogło zabraknąć kosmetyków marek z najwyższej półki, chociażby Chanel. Przyglądając się tym zdjęciom, naszą uwagę zwróciło ogromne lustro zdobiące całą ścianę, złote designerskie krany oraz nietypowe oświetlenie, przypominające nieco zwisające z sufitu kwiaty.

Wygląda na to, że z kolei podłogę wyłożono albo płytkami drewnopodobnymi ułożonymi we francuską jodełkę albo wręcz prawdziwym drewnem!

Przeczytaj również: