Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? Zaglądamy do domu gwiazdy. Jest stonowany i elegancki

2023-08-10 8:06

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej urządzony jest ze smakiem i nie brakuje mu szyku i elegancji. Jest przy tym stonowany - przeważają szarości, beże i biel, ale jednocześnie możemy zauważyć, że aktorka nie stroni od wzorzystych tapet w intensywnych kolorach. Wybierając meble i dodatki, gwiazda stawia na solidne, naturalne materiały i nierzadko wybiera luksusowe marki. Jak wygląda dom Małgorzaty Kożuchowskiej? Zapraszamy do lektury i galerii zdjęć!

Spis treści

  1. Małgorzata Kożuchowska: dom luksusowy, ale przytulny
  2. Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? 
  3. Zobacz dom Małgorzaty Kożuchowskiej:

Małgorzata Kożuchowska: dom luksusowy, ale przytulny

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej cenionych i lubianych polskich gwiazd. Mając tylu fanów wcale nie dziwi fakt, że wielu z nich zastanawia się, jak mieszka ich idolka. Zajrzeć do domu Małgorzaty Kożuchowskiej możemy dzięki zdjęciom, które aktorka publikuje na Instagramie. 

Wiemy, że gwiazda mieszka w domu jednorodzinnym pod Warszawą razem ze swoim mężem, synkiem i psami. Wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć, które Małgorzata Kożuchowska zrobiła w domowym zaciszu, by stwierdzić, że gniazdko aktorki i jej rodziny to miejsce ciepłe, przytulne, ale jednocześnie luksusowe i stylowe! 

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? 

Salon Małgorzaty Kożuchowskiej utrzymany jest, podobnie jak cały dom w jasnych odcieniach i neutralnych tonach. Dominują tutaj delikatne szarości, biele i beże. Pod oknem w pokoju dziennym aktorka wstawiła dużą szarą sofę, na której chętnie wylegują się jej dwa psy. 

Szary dywan w salonie nie tylko zapewnia przyjemne ciepło, ale również stanowi doskonałe miejsce do zabaw - na jednym ze zdjęć widzimy, jak Małgorzata Kożuchowska układa klocki Lego ze swoim kilkuletnim synkiem. W części jadalnianej oprócz dużego stołu uwagę przykuwa piękna przeszklona witryna, w której dumnie stoi dekoracyjna porcelana i kryształy. 

Aktorka w domu ma również ogromną biblioteczkę po brzegi wypełnioną książkami. Ponieważ śpiew to kolejna pasja Małgorzaty Kożuchowskiej, w jej domu nie mogło zabraknąć keyboardu - gwiazda chętnie z niego korzysta zwłaszcza podczas rodzinnego śpiewania kolęd. 

Jak przystało na luksusowe wnętrza, w domu Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziemy również sztukaterie, lustra w złotych ramach, zastawę stołową z serii Rosenthal x Versace, a także fotel oraz podnóżek kultowej marki Eames. 

Zamiłowanie do wzorzystych i ciekawych tapet pani domu można zauważyć w aranżacji przestrzeni między piętrami, np. między parterem a pierwszym piętrem okolica schodów została wyłożona niebiesko-różową tapetą z motywami roślinnymi. W towarzystwie szarych i beżowych elementów wystroju tapeta gra pierwsze skrzypce i nadaje wnętrzu charakteru.

Wchodząc do łazienki (również urządzonej w jasnych kolorach), od razu nasz wzrok pada na ogromną wolnostojącą wannę otoczoną zieloną roślinnością i stojący przy niej duży biały świecznik. Wnętrze przypomina raczej pokój kąpielowy niż łazienkę i zdecydowanie zachęca dodłuuugich gorących kąpieli. 

Sonda
Czy podoba Ci się dom Małgorzaty Kożuchowskiej?

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Zobacz dom Małgorzaty Kożuchowskiej: