Jak mieszka Kuba Wesołowski? Aktor postawił na styl loftowy z dużą ilością drewna

2023-12-08 9:26

Kuba Wesołowski i jego żona Agnieszka chętnie w swoich mediach społecznościowych dzielą się swoją codziennością. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda ich warszawskie mieszkanie. Małżonkowie postawili na styl loft! Zobacz, jak mieszka Kuba Wesołowski!

Spis treści

  1. Jak mieszka Kuba Wesołowski?
  2. Mieszkanie Kuby Wesołowskiego: styl loftowy w salonie
  3. Tak mieszka Kuba Wesołowski: drewniana kuchnia
  4. Jak mieszka Kuba Wesołowski? Drewniany zagłówek w sypialni
  5. Mieszkanie Kuby Wesołowskiego. Zdjecia

Jak mieszka Kuba Wesołowski?

Gdzie mieszka Kuba Wesołowski? Aktor ma mieszkanie w Warszawie, które urządził w stylu nowoczesnym i loftowym. We wnętrzach króluje naturalne drewno i stonowana paleta barw, głównie biele, beże i szarości. Nie brakuje tu również czerni, która doskonale odnajduje się w towarzystwie głębokich odcieni drewna i kontrastujących jasnych kolorów. 

W przedpokoju aktora możemy zauważyć duże pionowe lustro a tuż pod nim wiszącą czarną szafkę na buty lub drobiazgi. Tuż obok, na szarej, betonowej ścianie Wesołowscy umieścili neonowy napis, który wita domowników i gości po przekroczeniu progu.

Mieszkanie Kuby Wesołowskiego: styl loftowy w salonie

Salon Jakuba Wesołowskiego utrzymany jest w stylistyce soft-loft, inspirowanej stylem industrialnym. Ściany w pokoju dziennym, podobnie jak w korytarzu są pomalowane na szaro, natomiast podłogę wyłożono parkietem z naturalnego drewna. 

W centralnej części salonu aktor ustawił duży szary narożnik, na którym spokojnie zmieści się nawet 10 osób. Za narożnikiem, przy jednej ze ścian miejsce znalazł czarny metalowy regał w stylu industrialnym. Mebel wypełniony jest książkami, stylowymi dodatkami, ramkami ze zdjęciami, a nawet złotymi pucharami. Poszczególne półki są oświetlone listwami LED.

Kącik telewizyjny Jakub Wesołowski zaaranżował w sposób nowoczesny i funkcjonalny. Ogromny ekran aktor zawiesił we wnęce wyłożonej drewnianymi panelami. Dzięki temu oglądając ulubiony film, serial czy rozgrywki sportowe, oczy nie męczą się jak w przypadku, gdy telewizor wisi na jednolitej, białej ścianie. 

Zabudowa meblowa wokół telewizora utrzymana jest w ciemnych kolorach, co dodaje aranżacji elegancji i uniwersalnego charakteru. Parkiet częściowo pokrywa jasny dywan.

Tak mieszka Kuba Wesołowski: drewniana kuchnia

W kuchni połączonej z salonem również można dostrzec wpływy stylu industrialnego. Szare ściany nad kamiennymi blatami zostały ocieplone nowoczesną zabudową w kolorze drewna. Minimalizm i stylową surowość podkreślają bezuchwytowe, gładkie fronty oraz niewielka prostokątna wyspa z jasnym, grubo ciosanym blatem i solidną ciemną bazą.

Jak mieszka Kuba Wesołowski? Drewniany zagłówek w sypialni

Aranżacja sypialni aktora również robi wrażenie. Szczególnie ogromne łóżko z miękkim pikowanym zagłówkiem w szarym kolorze, a także ściana nad łóżkiem pokryta drewnianymi panelami, które wyglądają jak surowe deski z licznymi sękami. 

Sypialnia Kuby Wesołowskiego ma również prywatną łazienkę. Pomieszczenie utrzymane jest w stylistyce soft-loft. Znajdziemy tu więc mnóstwo drewna, szkła i czarnego metalu.

Imponująco prezentuje się strefa prysznica — aktor zamiast tradycyjnych rozsuwanych drzwi zdecydował się na duże szklane skrzydło drzwiowe z czarnymi szprosami. Z kolei jedną ze ścian pod prysznicem zdobią panele imitujące drewno ułożone w jodełkę. 

Industrialne wnętrze. Mieszkanie urządzone jak loft

Widać, że Agnieszka i Kuba Wesołowscy dobrze czują się w stylistyce loftowej. Dzięki obecności ciepłego drewna i miękkich tekstyliów, których w mieszkaniu aktora nie brakuje, gniazdko Wesołowskich jawi się jako stylowa i bardzo przytulna przestrzeń.

Mieszkanie Kuby Wesołowskiego. Zdjecia

Zobacz też: Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? Wzorzyste tapety, szarości i wyważony luksus

QUIZ PRL: Jak się mieszkało za komuny? Pamiętasz te mieszkania?

Pytanie 1 z 10
W domach z betonu nie było: