Kamil Stoch pokazał ogród. Widok na Tatry wprost oszałamia

2023-06-02 15:28

Kamil Stoch mieszka w niewielkiej miejscowości Ząb. Powiedzieć, że z okien jego domu rozpościera się zapierający widok w piersiach na Tatry, to jak nie powiedzieć nic! Skoczek pochwalił się nim kilka dni temu w swoich mediach społecznościowych. Czysty obłęd!

Kamil Stoch, Tatry
Autor: Getty Images/Patryk_Kosmider, instagram.com/kamilstochofficial

Kamil Stoch wybudował się w podhalańskim Zębie już prawie 9 lat temu. Ta położona o 10 km od Zakopanego miejscowość uznawana jest za najwyżej położoną wieś w Polsce. Ten fakt doskonale oddaje fotografia skoczka, jaka pojawiła się na jego Instagramie.

Stoch mieszka w domu o typowo góralskiej, drewnianej architekturze, która wprost idealnie wpasowuje się w otaczający jego dom krajobraz. Jak podaje pudelek.pl, jego chata składa się aż z czterech pięter. Chociaż skoczek na ogół strzeże swojej prywatności, podobnie zresztą jak jego żona, przy okazji pięknej pogody pochwalił się niepowtarzalnym widokiem. 

Dom Kamila Stocha i jego żony Ewy otacza zielony, nieco spadzisty ogród. Ze zdjęć wynika, że przynajmniej z jego jednej strony małżonkowie zrezygnowali z budowy ogrodzenia oraz nasadzania wysokich drzew, aby nie zasłonić sobie tatrzańskiej panoramy, której widoczność przy takiej pogodzie, jaką aktualnie mamy, jest ostra niczym żyletka!

Od sąsiadów jednak odgrodzili się za pomocą tui. Na innych fotografiach można spostrzec, że w innej części ogrodu wydzielili teren swojej posesji za pomocą niskiego kamiennego ogrodzenia z drewnianymi elementami.

Co rośnie w ogródku Stocha? Na zdjęciach można dostrzec bez, hibiskusy, kosodrzewinę i jeszcze niewielkie choinki.

Pięknie?

Przeczytaj również:

Źródło: pudelek.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE