Joanna Opozda pokazała swój ogródek. "Jak cudownie jest mieć swój kawałek zieleni!"

2023-05-23 9:14

Jakiś czas temu Joanna Opozda poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wydała wszystkie oszczędności na swój nowy, piętrowy dom. Teraz aktorka pokazała, że jej ogródek jest już całkiem zazieleniony i powoli nawet pojawiają się z nim meble i rośliny.

Ogród Joanny Opozdy
Autor: Getty Images/Kristin Mitchell, instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda jest samodzielną matką. Wychowuje synka, którego ma z Antonim Królikowskim. Po wielu stresujących miesiącach, wyznała na Instagramie, że ma nadzieję, że to właśnie w nowym domu wreszcie znajdzie spokój.

W apartamencie aktorki właśnie trwa remont. W wywiadzie udzielonemu portalowi Jastrząb Post przyznała, że ten ją trochę wykańcza, a urządzenie domu to sporo pracy i logistyki. Mimo wszystko widać, że Opozdę cieszy wicie własnego gniazdka, czym chętnie dzieli się w sieci.

Mogliśmy już zobaczyć wizualizacje jej poddasza, gdzie będzie znajdować się sypialnia oraz jej prywatny salon, a także łazienki. Całość będzie utrzymana w jasnych, neutralnych barwach. 

Jak wygląda ogródek Joanny Opozdy?

Chociaż wnętrza domu jeszcze nie są wykończone, ogródek już jest miejscem, gdzie można nieco odpocząć. Chociaż skrawek ziemi jest naprawdę niewielki, Joanna i tak bardzo się nim cieszy. 

- Jak cudownie jest mieć swój kawałek zieleni! Nawet nie wiecie, jak się cieszę ze swojego ogródka. W przyszłości chciałabym mieć dużo kwiatów, swoich warzyw i owoców. Nie wiem kiedy, nie wiem jak, ale dam radę - napisała na Instagramie.

W ogrodzie Joanny Opozdy jest już całkiem intymnie. Od innych domów został odgrodzony za pomocą drewnianego płotka. Na niedużym tarasie z desek kompozytowych stanął zestaw ogrodowy, w którego skład wchodzą meble z technorattanu: stół o szklanym blacie, kanapa i huśtawka ogrodowa. 

Joanna Opozda
Autor: instagram.com/asiaopozda

W ogródku nie mogło zabraknąć również porządnego grilla. Sądząc jednak jeszcze po jego błyszczącym ruszcie, raczej pierwsza impreza jeszcze przed nim!

Ładnie?

Przeczytaj również: