Aranżacja sypialni nawiązuje do angielskich wnętrz z dawnej epoki. Jasne kolory, delikatne desenie i naturalne tkaniny tworzą wystrój sypialni w stylu modern country.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Właścicielka sama ozdobiła meble i uszyła poszewki, dzięki czemu sypialnia uzyskała niepowtarzalny charakter. Aranżacja sypialni jest przytulna i bardzo urokliwa.

Wystrój sypialni: swojskie meble i dodatki

Właścicielka uwielbia przerabiać meble i nadawać im nowy wygląd. Tę pasję widać w aranżacji sypialni. Tak samo było z prostym łóżkiem zakupionym w IKEA. Z pomocą męża zrobiła wezgłowie, przymocowała do niego gąbkę i uszyła pokrowiec w granatowo-białą pepitkę, ten zabieg sprawił, że sypialnia nabrała stylowego charakteru. Taki sam deseń powtarza się na poduszkach oraz pojemniku na chusteczki. Aranżacja sypialni w stylu modern country pełna jest swojskich dodatków i wzorów, które tworzą przytulną atmosferę.

Aranżacja sypialni: styl modern country

Właścicielce marzyła się sypialnia w błękitach. Aby wystrój wnętrza nie był zbyt chłodno, wybrała romantyczne desenie: pepitkę i łączkę, które wiąże kolor granatowy. Aranżacja sypialni ozdobiona jest też ładnymi tkaninami. Poszewki na poduszki uszyła sama i przemalowała na biało podstawy lampek (Drewnianadolina.pl). Spod jej ręki wyszło także dekoracyjne pudełko na chusteczki. Techniką decoupage została ozdobiona również biała komoda w sypialni.

Galerie zdjęć: sypialnie inspiracje