Piękna i nowoczesna aranżacja sypialni spełnia wszytkie reguły dobrego projektowania wnętrz. Szara sypialnia jest ładna, ma klimat, i przede wszystkim jest bardzo wygodna. Projekt wnętrza sypialni: Weronika Steffen-Lotarska, Olga Januszkiewicz/V-Projekt Pracownia Projektowa.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

W galerii zamieszczamy zdjęcia sypialni z prawdziwego mieszkania: obejrzyjcie aranżacje wnętrz sypialni i zwróćcie uwagę na idealne połączenie kolorów i materiałów wykończeniowych. Sypialnia znajduje się w mieszkaniu o powierzchni 60 m2.

Aranżacja sypialni: kolor szary i styl wnętrza

Aranżacja sypialni jest dość nowoczesna, ale nie zimna. Na ścianie w sypialni króluje tapeta w czarnym kolorze i o delikatnej fakturze. Jej kolor przełamują drewniane meble do sypialni zaprojektowane i wykonane na zamówienie. Nad łóżkiem lampka w stylu glamour – nadaje aranżacji sypialni wytworny charakter. Pozostałe ściany w sypialni są szare i białe, szara jest także podłoga.

Sypialnia z garderobą: wygodna aranżacja wnętrz

Garderoba, łącząca sypialnię z resztą mieszkania, powstała w miejscu drugiej łazienki. Projektantki wnętrz wykorzystały poprzednie przeznaczenie pomieszczenia i zaproponowały, by w garderobie przy sypialni znalazła się także pralka. Wygodnym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, zamontowane w wejściach do garderoby z przedpokoju i z sypialni - to bardzo wygodne rozwiązanie. Sypialnia z taką pojemną i wydzieloną garderobą znakomicie porządkuje przestrzeń i w mieszkaniu nie musi być już więcej szaf do przechowywania ubrań.