Aranżacje balkonu w bloku, ZDJĘCIA 20 ładnych balkonów

BALKON aranżacje: zainspiruj się! Nie mów, że nie masz czasu, pieniędzy. Najważniejsze, że masz balkon. Nie trzeba wiele, by aranżacje balkonu w bloku urzekły urodą. Zobacz aranżacje balkonów w galerii zdjęć: wybraliśmy zdjęcia balkonów, które inspirują do zmian.

Balkon w kwiatach
aranżacje balkonu
Aranżacje balkonu
Aranżacje balkonu
Aranżacje balkonu

Balkon w bloku to przedłużenie mieszkania. BALKON ARANŻACJE: zadbaj wiosną o swój balkon, nawet najmniejszy może być ozdobą i stać się zielonym zakątkiem. Balkony to przecież skrawki ogrody zawieszone w obłokach...  Zobaczcie naszą galerię zdjęć: prezentujemy pomysłowe aranżacje balkonu i tarasu.

Balkon aranżacje: co zrobić, aby mieć ładny balkon

Naprawdę nie trzeba wiele, by balkon w bloku czy mały taras stały się azylem podkreślającym twoją osobowość i pomostem do natury. Balkon aranżacje - by były miłe i przytulne wystarczy, że wybierzesz kilka drobiazgów i kwiatów na balkon. Jeśli masz miejsce, urządź na swoim balkonie kącik relaksacyjny, ustaw meble ogrodowe i zadbaj o oświetlenie. Przepis na ładną aranżację balkonu w bloku jest naprawdę banalny: wystarczą ładne przedmioty, optymistyczne kolory i pachnące kwiaty balkonowe. Obejrzyj galerię zdjęć: prezentujemy aranżacje balkonu i tarasu w różnym stylu. OGLĄDAJ: balkon ZDJĘCIA - ładne inspiracje.

Balkon w bloku: jak go urządzić

Nawet jak masz mały balkon w bloku, który wychodzi na ulicę lub podwórko-studnię można go ładnie urządzić. Każdy skrawek przestrzeni da się zaaranżować, więc nie odkładaj na później remontu balkonu. Zadbaj o to, by twój balkon w tym roku przestał być składowiskiem rzeczy. Doceń urok picia kawy na balkonie, czy chociażby w fotelu, który ustawisz przy otwartym oknie balkonowym. Aranżacja balkonu nie jest trudna. Najpierw wyrzuć niepotrzebne rzeczy i uporządkuj przestrzeń balkonu, wyczyść balustradę balkonową i jeśli tego wymaga - pomaluj ją, umyj parapety zewnętrzne, sprawdź stan podłogi na balkonie. Możesz odnowić stare płytki na balkonie lub ułożyć na nich gotowe panele drewniane przeznaczone na balkon.

Zobacz: jak ułożyć panele drewniane na balkonie - tani i szybki remont balkonu >>>

Możesz też zdecydować się na sztuczną trawę, to pomysłowy i przyjemny sposób na zielony dywan na balkonie.

Aranżacja balkonu: wybieramy kwiaty balkonowe

Do pełni szcześcia na twoim balkonie brakuje roślin. Kwiaty balkonowe można hodować w skrzynkach balkonowych zawieszonych na balustradzie lub ustawionych na podłodze, w donicach i pojemnikach. Zieleń na balkonie stworzy relaksujący klimat. Najpopularniejsze kwiaty na balkon to pelargonie. W sklepach ogrodniczych czy supermarketach jest ich ogromny wybór. Pelargonie to rośliny balkonowe odporne na suszę, podmuchy wiatru, naprawdę są bardzo łatwe w uprawie. Jeśli zależy nam na kaskadzie kwiatów wybierzymy roślin na balkon o zwisających pędach, np.: pięknie i kolorowe surfinie, lobelie, petunie, bakopę, czy fuksje. Bardzo efektowne są odmiany tych kwiatów balkonowych o zwisających pędach, ich kwiaty mają piękne kolory i kształty, wymagają jednak systematycznego podlewania. Można je sadzić pojedynczo w doniczkach wiszących, sprawdzą się też w skrzynkach balkonowych.

Czytaj też: Ładna aranżacja domu na zewnątrz >>>

Kolorowy balkon w bloku
camera

Modny taras i balkon: aranżacje

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Jacek Krzyżanowski, Maciej Stępiński, Michał Skorupski, Michał Przeździk, Krzysztof Zasuwik, Mariusz Bykowski, Marcin Czechowicz, Materiały prasowe firm

POLECANE ARTYKUŁY