Walentynki to święto zakochanych, które cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to doskonała okazja, aby zaskoczyć naszą drugą połówkę i pomyśleć o niespodziance, która zostanie zapamiętana na długo. Jeśli w tym roku macie ochotę na niesztampowy i oryginalny prezent - pomyślcie o tematycznych naklejkach z wyznaniem miłosnym.

Walentynkowy motyw we wnętrzu!

Naklejki dekoracyjne pozwolą nam w niecodzienny sposób zaskoczyć najbliższą nam osobę. Wybierając spoœród tysięcy motywów z pewnością dopasujemy ją do naszych wymagań i aranżacji pomieszczenia, które chcemy ozdobić. Do wyboru mamy naklejki w różnych wariantach: naklejka witrażowa oraz front stick efektownie przyozdobią wszelkie szklane powierzchnie, natomiast print na podłożu magnesowym z powodzeniem można umieœcić np. na lodówce oraz innych metalowych powierzchniach. W zależności od tego jaką naklejkę wybierzemy może ona zostać zdjęta po Walentynkach lub cieszyć nasze oko przez cały rok, będąc jednocześnie miłosną deklaracją, którą możemy cieszyć się każdego dnia.

Naklejki z walentynkowym motywem: gdzie je przykleić?

Naklejki dekoracyjne możemy przykleić np. na ścianie w salonie lub sypialni. Doskonale prezentują się za łóżkiem lub kanapą. Stanowią wtedy najważniejszą dekorację i przykuwają uwagę. Ciekawym pomysłem na umieszczenie naklejek jest również szafa z przesuwanymi, szklanymi drzwiami, najlepiej w białym kolorze. Na takim tle możemy wyeksponować dowolny motyw, a kiedy nam się znudzi po prostu zerwać naklejkę.  Kolejnym miejscem w domu, w którym przykleimy naklejki jest lodówka. Jeśli zdecydujecie się na tę opcję - warto wybrać naklejki z magnetycznym podkładem. Dzięki naklejkom dekoracyjnym na Dzień Zakochanych w ciągu kilku minut stworzymy w dowolnym pomieszczeniu prawdziwie romantyczną i walentynkową aurę.