Electrolux Design Lab to działający od 2003 roku konkurs skierowany do studentów i absolwentów wzornictwa przemysłowego oraz kierunków technicznych. Jego celem jest zaprezentowanie innowacyjnych projektów rozwiązań prrzyszłości.

Sprawdź: Polak finalistą Electrolux Design Lab 2014 >>>

Laureaci Electrolux Design Lab 2015 mogą liczyć na atrakcyjne nagrody oraz nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Electrolux Design Lab 2015 - terminy zgłoszeń i nagrody

Każda z edycji konkursu Electrolux Design Lab ma swój temat przewodni. W edycji 2015 brzmi on "Zdrowe i bezpieczne dzieci". Uczestnicy konkursu mogą wybrać jedną z trzech kategorii: Gotowanie, Pielęgnacja materiałów lub Oczyszczanie powietrza. Zwycięzca, który zaprezentuje jury najlepszą koncepcję otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 euro, oraz będzie mógł wziąć udział w prestiżowym, półrocznym stażu w globalnym centrum projektowania Electrolux. Autorzy, którzy zajmą pozostałe miejsca na podium, mogą liczyć na gratyfikację w wysokości odpowiednio 6000 i 4000 euro. Organizatorzy konkursu Electrolux Design Lab 2015 przwidzieli również swoistą "nagrodę publicznośći" - zwycięzca głosowania internautów otrzyma czek na 2000 euro.

Ostateczny termin wysyłania prac konkursowych to 8 kwietnia 2015 roku. Prace należy zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej konkursu: >>> www.electroluxdesignlab.com