Innowacyjne produkty polskiego designu, nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, oryginalne meble, awangardowe oświetlenie, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz – wszystko to już od 9 maja będzie można obejrzeć w Gdańsku na 4. Targach Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w centrum AmberExpo. Targi potrwają do 11 maja.

Część targową tradycyjnie już uzupełnią bezpłatne fachowe porady z zakresu aranżacji wnętrz w ramach edukacyjnej  inicjatywy magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj” - AKADEMII DOBRZE MIESZKAJ.

Swoją kontynuację na tegorocznej edycji ABOUT DESIGN znajdzie DZIECIOSFERA – wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych zaaranżowana przez  młode marki oferujące niebanalne produkty dla dzieci.

W tegorocznym programie ABOUT DESIGN m.in. przygotowane przez Katarzynę Glanc z Agencji Rozwoju Pomorza S.A.  warsztaty dedykowane osobom planującym otwarcie działalności gospodarczej w branży kreatywnej. Z myślą o branży kreatywnej także Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przygotował warsztaty poświęcone  tematyce Visual Merchandising oraz  Trening Kreatywności .

Po raz pierwszy na Targach poruszona zostanie tematyka projektowania domów energooszczędnych i pasywnych, oraz tych dofinansowywanych przez NFOŚIGW.

Zainteresowanych innowacyjnymi, kompleksowymi programami do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i wizualizacji dowolnych wnętrz zapraszamy na pokaz firmy CAD PROJEKT K&A pt. „Projektuj z CAD Decor PRO i zaprezentuj efekty w systemie mobilnym  CAD Share –it”.  

Zapraszamy!