Łazienki: aranżacje w bieli na pewno są ciekawym i ponadczasowym pomysłem. Biały kolor sprawi, że łazienka wyda się większa niż jest w rzeczywistości, a wnętrze nabierze blasku.

Łazienki: aranżacje z pomysłem

Aranżacje łazienki z przewagą białego koloru zazwyczaj wyglądają rewelacyjnie – trudno bowiem w takiej aranżacji total look popełnić błędy. Biała może być łazienkowa glazura, białe meble i ceramika w łazience. Ale uwaga łazienki – aranżacje w bieli mogą się wydać nudne i zbyt monotonne. Dlatego tak istotną rolę grają w nich dodatki. W białej łazience możemy się zdecydować dodatki w wybranym kolorze – ręczniki, gadżety, dywanik. Taka kompozycja dwóch barw sprawi, że łazienka nie będzie już nudna, ani zbyt chaotyczna.

Łazienki: aranżacje i połączenia

Ciekawie wyglądają aranżacje łazienki, w której połączono biel z elementami drewna. Ciepły kolor naturalnego drewna sprawi, ze białe aranżacje łazienki staną się przytulne.  Drewno w łazience sprawdzi się na podłodze, na meblach, ale także na ścianach. Ważne, aby do łazienki stosować odpowiednie gatunki drewna, które dodatkową zabezpieczymy przed wilgocią.

Zobacz w galerii łazienki aranżacje w bieli!