Kolory ścian: KOLOR BIAŁY - dlaczego białe wnętrza są ładne

2013-05-27 16:57

Dużą popularnością w aranżacji wnętrz cieszy się kolor biały. Białe wnętrza są nie tylko modne, ale też - wbrew pozorom - biały kolor ścian jest bardzo praktyczny. Galeria zdjęć: białe wnętrza stylowe i nowoczesne - ZOBACZ ARANŻACJE.

Białe wnętrza są ciągle na topie. Białe kolory ścian są nie tylko efektowne, ale i praktyczne. Żadnej zabrudzonej ściany nie da się tak łatwo podmalować jak białej.

Kolory ścian: białe wnętrza

Biały kolor ścian ma też tę zaletę, że optycznie powiększa przestrzeń, rozjaśnia wnętrza i wywołuje wrażenie czystości. W nowoczesnych wnętrzach w tym kolorze są nie tylko ściany, ale także mamy białe podłogi, a często nawet całe wyposażenie pokoju. Jeśli komuś biały kolor ściany wydaje się zbyt zimny i laboratoryjny, może ocieplić go inną barwą, tworząc pastelowe odcienie. Wtedy białe wnętrza nie będą laboratoryjne i zimne. Białe ściany są uniwersalne. Aranżaując wnętrza łatwo dopasować do nich inne kolory, np. mebli i dodatków. Białe ściany są też doskonałym tłem dla dekoracyjnych przedmiotów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE