3 projekty jednej kuchni: aranżacje kuchni w trzech stylach i kolorach

Jedna kuchnia trzy projekty... Ta sama kuchnia urządzona w trzech stylach i kolorach - chłodna kuchnia w bieli, kuchnia soczyście kolorowa oraz pastelowa kuchnia w błękitach. Pokazujemy, jakie wybrać kolory ścian i mebli w kuchni oraz jakie dodatki będą pasować do danego wnętrza.

Trzy pomysły na kuchnię. Aranżacje kuchni w trzech stylach i kolorach
Kuchnia pastelowa
Trzy pomysły na kuchnię. Aranżacje kuchni w trzech stylach i kolorach
Trzy pomysły na kuchnię. Aranżacje kuchni w trzech stylach i kolorach
Trzy pomysły na kuchnię. Aranżacje kuchni w trzech stylach i kolorach

Która kuchnia najbardziej przypadła Ci do gustu? Zobacz propozycje naszej stylistki! Jedno wnętrze kuchni zaprojektowaliśmy w trzech różnych kolorach i stylach. Zobacz jak barwy i dodatki potrafią zmienić wystrój. Prezentujemy trzy projekty kuchni: pastelową, białą i różowo-pomarańczową.

Kuchnia pastelowa. Kolory w kuchni: seledyn, turkus i limonka

Kojące, pastelowe kolory (seledynowy, turkusowy, jasnozielony) użyte w tej aranżacji kuchni gwarantują relaks i wyciszenie. Do tego spokojne naturalne dodatki i materiały. W pastelowej kuchni miłośnik ciepłych mórz poczuje się jak ryba w wodzie. Delikatnie cytrynowy kolor elementów zabudowy kuchennej zespaja meble z tłem ścian. Naturalnej palecie barw w aranżacji kuchni towarzyszy zieleń roślin. Proste graficzne formy wysokich traw ozdobnych pasują do nowoczesnej aranżacji kuchni. Gres polerowany na podłodze w kuchni jest neutralnie beżowy, trochę jak tafla wody odbija kolory wnętrza. Jasna podłoga to najlepsze towarzystwo dla intensywnie kolorowych ścian w kuchni. Ekologiczny trend w projekcie kuchni podkreślają neutralne i naturalne beże oraz brąz drewnianych i bambusowych dodatków – wazonów, łyżek, podkładek pod talerze.

biała kuchnia 2013
camera

Biała kuchnia: ZDJĘCIA i inspiracje na ładną kuchnię. Przegląd

LISTA ZAKUPÓW

NIE PRZEGAP

Kuchnia biała. Kolory w kuchni: biały, beż, szary

Kuchnia może być równie wytworna i reprezentacyjna jak pokój. Salonowy ton kuchenne wnętrze zyska dzięki dodatkom o wyrafinowanych formach. Pośród przedmiotów, z których jedne mają ascetycznie współczesną formę, a inne dekoracyjną i klasyczną, przyciągają uwagę ścienne zegary jako jedyne łączą obie stylistyki. Ich kwadratowe proste tarcze wykonane z błyszczącego pleksi w kolorach bieli i czerni zdobią wymyślne ornamenty inspirowane motywami roślinnymi. Żeliwne krzesła o ażurowym, dekoracyjnym kształcie, nawiązujące do estetyki z ogrodów pałacowych zaskakująco dobrze prezentują się zestawione z nowoczesnymi frontami szafek kuchennych. Lśniące niebieskoszare kafle ułożone na podłodze budują klimat luksusu. Ich idealnie gładka powierzchnia odbija światło, dzięki czemu kuchnia sprawia wrażenie jaśniejszej i bardziej przestronnej. Chłodną elegancję kuchni łagodzą beżowe ściany. Subtelny odcień kości słoniowej górnej połowy ścian sprawia, że chłodna kolorystyka pozostałych elementów wnętrza, w tym pas ściany nad blatem kuchennym pomalowany metalicznie szarą farbą, nie wydają się nieprzyjazne.

Kuchnia kolorowa. Kolory w kuchni: różowy, pomarańczowy, zielony

Kuchnia jak paczka landrynek, cieszy apetyczną mieszanką świeżych kolorów. W trzecim projekcie kuchni fronty szafek w odcieniu ciemnego, ale nie krzykliwego oranżu efektownie zestawiono z płaszczyznami delikatnej zieleni na ścianach w kuchni. Kontrast kolorów w aranżacji wnętrza łagodzi neutralna biel fragmentów kuchennej zabudowy - mebli kuchennych i stołu. Tłem dla całej oprawy wnętrza kolorowej kuchni jest rozbielona zieleń. Urozmaicają ją różowe, pomarańczowe, żółte i niebieskie akcenty - lampa, szklane naczynia i akcesoria kuchenne. Plamy bieli jeszcze bardziej rozświetlają pomieszczenie, które nawiązuje do fantazyjnego stylu pop.

Inspiracje na kolory w kuchni: galerie zdjęć

Czerwone ściany i biała kuchnia
camera

Wybieramy kolorową kuchnię: inspiracje na kolory w kuchni

LISTA ZAKUPÓW

Czerwona kuchnia
camera

Czerwona kuchnia: projekt wnętrza 12 m2

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Anna Kolczyńska Stylizacja: Katarzyna Sawicka Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY